مغلوب ساختن پیشی جستن نام خود آلمان سفیر بالا هوش پست


واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه نام زمان سفیر ایران در آلمان, ریچارد Grenell به عنوان بالا هوش مشاور بلافاصله رسم انتقاد که از لحاظ سیاسی صریح رقم نامناسب به چنین موقعیت حساس.

Grenell نام اقدام مدیر اطلاعات ملی یک وضعیت موقت است که به معنی او را در مجلس سنا تایید روند مگر اینکه تهمت قرار می دهد و او را به جلو برای یک موقعیت دائمی است.

او طول می کشد بیش از جوزف مگوایر یک دریاسالار بازنشسته که وضعیت به عنوان سرپرست بود با توجه به پایان می رسد در ماه مارس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که Grenell “نشان داده شده است در کشور ما بسیار خوب است و من مشتاقانه منتظر به کار با او. من می خواهم برای تشکر جو مگوایر برای این کار فوق العاده او انجام داده است و ما مشتاقانه منتظر به کار با او از نزدیک شاید در یکی دیگر از ظرفیت در دولت!”

مدیر اطلاعات ملی اغلب به عنوان مراجعه کننده DNI نظارت وسیع جاسوسی ایالات متحده و دستگاه اطلاعاتی و گزارش به طور مستقیم به رئیس جمهور.

Grenell های صریح سفیر در آلمان خواهد بود که برای اولین بار آشکارا همجنسگرا عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه.

او باعث به هم بزنید در طول سرویس سیاسی اقدام به عنوان یک مجری از Trumps سیاست در ایران و چین و دیگر مسائل که در پایتخت های اروپایی اصلا همیشه چشم در چشم با کاخ سفید است.

او در سال گذشته مواجه خواستار اخراج او مدت کوتاهی پس از مصرف تا پست خود در آلمان زمانی که او صحبت کرد تا در حمایت از جناح راست سیاستمداران در اروپا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, این گزارش می بیند Grenell به عنوان یک وفادار کمک به او را به reassert خود را دنبال تبرئه خود را در تاریخی استیضاح محاکمه در کنگره و پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

سامانتا قدرت های ملل تحت باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری توییتی که انتصاب کسی که خیلی آشکارا سیاسی به هوش پست “خواهد بود یک تقلید مسخره امیز.”

سناتور دموکرات مارک وارنر در بیانیه ای گفت که “رئیس جمهور منتخب فردی بدون هیچ گونه اطلاعاتی تجربه به عنوان رهبر کشورهای جامعه ایران در یک اقدام ظرفیت.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>