مغلوب ساختن پیشی جستن خانههای گلی خالی بیش از قرار دادن coronavirus زده نیویورک تحت قرنطینه

AFP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت او خانههای گلی خالی بیش از قرار دادن coronavirus زده ایالت نیویورک و در مجاورت مناطق تحت “قرنطینه” برای جلوگیری از مردم وجود دارد از گسترش این ویروس به دیگر نقاط آمریکا شد.

“این امکان وجود دارد که مدتی امروز ما به شما یک قرنطینه — کوتاه مدت دو هفته در نیویورک احتمالا نیوجرسی بخش های خاصی از کانکتیکات,” او گفت که او در سمت چپ خانه سفید.

اندازه گیری خواهد بود با هدف محدود کردن سفر از یک کشور به شدت جمعیت مناطق به دیگر نقاط ایالات متحده به خصوص در جنوب ایالت فلوریدا است که بسیار محبوب است با نیویورک در زمستان.

“از آنجا که آنها با داشتن مشکلات در فلوریدا. بسیاری از نیویورک در حال رفتن به پایین. ما که نمی خواهیم. به شدت آلوده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بعد ما رهبر تایید این ایده در توییتر. یک تصمیم “ساخته خواهد شد یک راه یا دیگری, مدت کوتاهی,” او گفت:.

منطقه شهر نیویورک شده است و بیشترین شدت ضربه توسط COVID-19 ویروس در ایالات متحده است.

اما فرماندار نیویورک اندرو کومو که صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز شنبه گفت: این موضوع نبود که در این بحث.

“من حتی نمی دانند آنچه که به معنی” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“من نمی دانم که چگونه است که می تواند از نظر قانونی قابل اجرا. و از پزشکی نظر من نمی دانم آنچه شما می تواند انجام,” کومو گفت.

“اما من می توانم به شما بگویم که من حتی نمی خواهم صدای آن است. حتی درک آنچه در آن است من نمی خواهم صدای آن” فرماندار گفت:


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>