مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به پایین زندگی’ میت رامنی در CPAC — مخاطبان فوران در بوس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده در ایالت یوتا میت رامنی نام در یک سخنرانی در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) شنبه و مخاطبان منفجر شده در بوس.

تهمت بود و بحث استیضاح زمانی که او گفت که به این دلیل او تبرئه شد چرا که “جمهوری خواهان به هم چسبیده.”

“به جز رامنی البته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: باعث مخاطبان به اشتباه با صدای بلند. “پایین زندگی است. پایین زندگی است.”

“به جز رامنی آنها به هم چسبیده و حتی او من نیمی از رای دادن. من فکر می کنم او در واقع رای یکی, او نمی تواند آن را تمام انجام شود او از ما می خواست به برخی از خوب تبلیغ رایگان برای خود بود اما 52 و نیم از 53 رای.”

“من حدس می زنم شما می توانید می گویند که حق 52 و نیم فکر می کنم در آن جمهوریخواهان فوق العاده بود … من به شما بگویم آنچه که زمانی که شما پیدا کردن که دوستان خود را واقعا” به رئيس جمهور است.

رامنی تنها جمهوری خواه رای به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در واکنش به اعلام جرم دادگاه با این حال رامنی تنها رای محکومیت به اتهام سوء استفاده از قدرت نه از انسداد.

واکنش به رامنی رای در میان تهمت متحدان سریع بود. پسر رئيس جمهور دان جونیور علنا به نام برای رامنی به “اخراج” از حزب جمهوری خواه. (مرتبط: یوتا ایران با توجه به قطعنامه خواستار میت رامنی به ‘بلافاصله استعفا’ از دفتر)

یوتا سناتور نیز هو قبلا در CPAC در یک سخنرانی از چارلی کرک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>