مغلوب ساختن پیشی جستن, Melania بازدید Sabarmati آشرام بافت khadi در charkha

توسط PTI

احمدآباد: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania روز دوشنبه پرداخت ادای احترام به مهاتما گاندی در Sabarmati آشرام بود که خانه را به مهاتما گاندی بین سالهای 1917 و 1930 در آزادی هند مبارزه است.

نخست وزیر نارندرا مودی که رسیده آشرام چند دقیقه قبل از آن نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا بانوی اول ‘Hriday Kunj’ یک اتاق در داخل آشرام که در آن Gandhiji و همسرش Kasturba زندگی می کردند.

مودی توضیح داد: اهمیت این محل در هند آزادی مبارزه است.

در این دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن و Melania نیز تلاش دست خود را در khadi چرخ نخ ریسی, همچنین شناخته شده به عنوان charkha.

Melania نیز کمک مغلوب ساختن پیشی جستن در بافندگی khadi در charkha.

قبل از خروج از تهمت نوشت یک پیام بازدید کننده ” کتاب آشرام.

“به دوستان من نخست وزیر مودی – با تشکر از شما برای این سایت بازدید فوق العاده” نوشت تهمت و امضا پیام. آن را نیز امضا شده توسط Melania. این Trumps شد و در آشرام برای حدود 15 دقیقه است. مودی همچنین ارائه “Three Wise Monkeys” یک نسخه بزرگتر از یک متعلق به مهاتما گاندی به عنوان یک یادگاری برای رئيس جمهور ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی و سپس سر خود را roadshow تا Motera ورزشگاه.

آشرام متولی Kartikeya Sarabhai که استقبال تهمت و Melania با khadi به سرقت برده به خبرنگاران گفت: بعد از آن که Trumps به او گفت که چه مقدار از آنها لذت می برد سفر خود را به آشرام.

“آنها گفت: این محل به آنها احساس آرامش.

آنها گفتند که درک نماد این محل است.

دولت مرکزی با استعداد آنها یک مجسمه Gandhiji سه میمون انتقال پیام speak no evil see no evil, hear no evil,” Sarabhai گفت.

او گفت: آشرام اعتماد استعداد Tumps یک نسخه ویژه از Gandhiji زندگینامه یک مداد نقاشی از Gandhiji و charkha.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im