واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود برای ارائه یک پیروز ایالت متحده آمریکا روز شنبه در آستانه نزدیک برخی از تبرئه خود در استیضاح محاکمه مرحله تنظیم خود را برای حضور در انتخابات مجدد با به رخ کشیدن “من حفظ من وعده داده است.”

رو به یک حزب دموکرات شعرم از اختلافات و هرج و مرج شروع به مقدماتی تهمت رهبری در شناور خلق و خوی به مجلس نمایندگان که در آن فقط در ماه دسامبر گذشته او استیضاح برای سوء استفاده از دفتر.

“سه سال پیش ما راه اندازی بزرگ آمریکا باز گشت. امشب من ایستاده قبل از اینکه شما برای به اشتراک گذاشتن نتایج باور نکردنی,” او گفت: با توجه به گزیده ای منتشر شده توسط کاخ سفید است.

“ما باید در هم شکسته ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و کوچک سازی آمریکا سرنوشت.”

تهمت بود به می گویند که سیاست های مقررات زدایی و کاهش مالیات — انتقاد مخالفان به عنوان آسیب رساندن به محیط زیست و علاقه ثروتمندان بیش از فقرا — شد مسئول “بی نظیر موفقیت” در اقتصاد است.

در توجه داشته باشید از هم به شدت قطبی ملت او به اصرار دارند که او “ساختمان جهان مرفه ترین و فراگیر جامعه – که در آن هر شهروند می تواند در پیوستن به.”

او ذکر شده آمریکای شمالی USMCA پیمان تجارت یک معامله تجارت با چین, عظیم, نظامی, هزینه های “بی سابقه” اقدامات لازم برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی و پیشنهاد خود را به “پایان آمریکا جنگ در خاورمیانه” به عنوان نمونه هایی از انجام تعهدات خود را به رای دهندگان.

“بر خلاف بسیاری از کسانی که قبل از من حفظ من وعده او گفت:” در آماده اظهارات.

– هیچ استیضاح ذکر –

این می توانست سخت ترین هفته Trumps دولت تنها با سوم ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده آماده به اوج شنبه با سنا ارائه یک حکم.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و برای ماه fulminated در برابر آنچه که او خواستار یک “شکار ساحره” و stonewalling محققان.

رو او در طول سخنرانی خواهد بود دریای خصمانه قانونگذاران دموکرات. و فقط بیش از شانه چپ خود را خواهد بود مجلس نانسی پلوسی آنها تهمت بارها و بارها توهین در تماس او را “عصبی نانسی” و دیگر نام مستعار.

اما Trumps خواهان برگزاری یک اکثریت در سنا و همه آنها اما مطمئن شوید که به اعلام او را به جرم هر دو اتهام اتهام ترک سرمایه دار خیلی مهم املاک و سابق تلویزیون شخصیت در یک پیروز خلق و خوی.

کاخ سفید پرچم خوبی در پیش است که این سخنرانی خواهد بود “بسیار خوش بینانه است.”

“من” کلمه نمی خواهد حتی تلفظ کاخ سفید گفت.

“من خواندن گفتار و کلمه impeachments نه در آن” سخنگوی هوگان Gidley گفته فاکس نیوز در مدت کوتاهی قبل از این رویداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفت: شبکه تلویزیون و مجریان در سالانه ناهار به میزبانی کاخ سفید قبل از سخنرانی که هد بود “فوق العاده پایین کلید” و نبود احساس “تلخ” در همه سیاسی شده است.

– نبرد از مهمانان –

البته با یک رئیس جمهور که دوست دارد به ad-lib و متنفر به قوانین بازی او ممکن است هنوز راه اندازی چند کلامی بمب در آوردند.

او در حال حاضر صرف بخشی از شنبه مسخره دموکرات shambolic-لگد به اولیه خود را نجومی کرد و گفت که تاخیر در شمارش آرا در آیووا بی کفایتی خود را ثابت کرد.

“هیچ چیز با این نسخهها کار درست مانند فرار آنها از کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر.

بازتاب تلخ و جو در این کشور پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری برجسته جوان چپ قانونگذاران اسکندریه Ocasio-کورتز و Ayanna Pressley در میان چندین دموکرات اعلام theyd تحریم دولت از اتحادیه.

“من نمی خواهد با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی Trumps lawless انجام & براندازی قانون اساسی” Ocasio-کورتز توییتی.

انتخاب مهمانان این رویداد بزرگ بگویید که داستان های خود را به عنوان مبارزات انتخاباتی میدارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت ارشد گشت مرزی افسر زن که برادر به قتل رسید یک مهاجر غیر قانونی در سال 2018 و سابق کاراکاس رئیس پلیس ایوان Simonovis که صرف سال در زندان تحت Venezuelas چپ دولت است.

و líder ژوئن Guaido به رسمیت شناخته شده به عنوان countrys رییس جمهور موقت توسط ایالات متحده گزارش خواهد بود یک مهمان در یک نمایش عمومی برای پشتیبانی از تلاش های خود را برای بیرون راندن رئیس جمهور نیکولا Maduro.

حزب دموکرات رهبران مهمانان را شامل برخی از 80 پزشکان و بیماران و دیگران طرف آنها چه می گویند برگ برنده دولت شکست برای مقابله با مراقبت های بهداشتی مشکلات.

مغلوب ساختن پیشی جستن کردم و در عین حال بیشتر خبر خوب روز سه شنبه با یک نظرسنجی گالوپ نشان دادن خود تصویب امتیاز در بالاترین سطح خود تا کنون: 49 درصد است.

پشتیبانی شد تا هر دو در میان جمهوری خواهان و مستقل هر چند مخالف در میان دموکرات ها تا به حال عمیقتر بیشتر از همیشه نظرسنجی ها یافت می شود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو