واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اخراج دو تن از بالاترین مشخصات شاهدان در استیضاح پروب جرقه اتهامات که او در مبارزات انتخاباتی از انتقام.

مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد می آورد او سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland, فقط ساعت پس از سرهنگ الکساندر Vindman یک تزئین سرباز که مشغول به کار در شورای عالی امنیت ملی دستور داده شد از کاخ سفید است.

شلیک آمد و دو روز پس از حزب جمهوری خواه اکثریت سنا تهمت تبرئه از اتهامات عنوان شده است که او مورد آزار قرار گرفته و یک روز بعد از او به سخنرانی پیروزی سریعتر از مخالفان خود را به عنوان “بد”.

Sondland سیاسی منصوب کردم که پست خود پس از اهدای مبلغ 1 میلیون دلار به Trumps مراسم تحلیف گفت: در یک بیانیه کوتاه “من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر.”

این بیمارستانها در حال تمام شدن از Vindman محترم افسر زخمی شد, در عراق بود و حتی بیشتر ناگهانی وقتی که او دستور داده شد از دفاتر شورای امنیت ملی در کاخ سفید ،

او “همراهی و از خانه که در آن او وحی در خدمت کشور خود و خود را رئیس جمهور” وکیل David ماشین کار در بیانیه ای گفت.

“Vindman خواسته شد تا برای ترک گفتن حقیقت” Pressman گفت.

Vindmans برادر دوقلو یوگنی همچنین یک سرهنگ که مشغول به کار به عنوان یک وکیل در شورای امنیت ملی اخراج شد به طور همزمان ما در رسانه ها گزارش شده است.

– در نظر گرفتن انتقام –

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف کرده است روند استیضاح به عنوان یک جعل انکار وجود هر چیزی اشتباه خود را در فشار برای اوکراین به باز سیاسی شرم آور رسیدگی به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو Bidens خانواده است.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او می خواهد واکنش به پس گرفتن کنترل مجلس کنگره در انتخابات بعدی و به “پاک کردن” را استیضاح.

وقتی پرسیده شد که قبل از آن جمعه که آیا او می خواست Vindman رفته مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با یک تهدید محجبه.

“من خوشحال نیست و با او,” او گفت:.

“شما فکر می کنم Im قرار بود با او؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Pressman وجود دارد گفت: “هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی” چرا Vindman تحمل کرده است ،

“حقیقت این است هزینه LTC الکساندر Vindman کار خود را حرفه ای و حفظ حریم خصوصی خود,” او در بیانیه ای گفت. “او در خدمت کشور خود حتی در هنگام انجام این کار بود مملو از خطر و شخصی در خطر است.”

Pressman گفت این بود که چرا “مرد قدرتمند ترین در جهان… تصمیم به انتقام دقیق.”

سناتور دموکرات Ron Wyden تکرار این تویت که دو اخراج شدند “خرده مقابله به مثل” انجام شد “برای گفتن حقیقت است.”

وجود دارد همچنین خشم و انزجار از بایدن که قطع یک بحث با دیگر آرای انتخابات ریاست جمهوری در نیوهمپشایر برای تشویق مخاطبان بر روی آن پا به افتخار Vindman.

– کلید شهادت –

Vindman به عنوان مدیر امور اروپا در شورای امنیت ملی با مسئولیت برای اوکراین است.

مهمتر او در حال حاضر در طول یک ماه جولای 25 تلفن تماس در طی آن تهمت خواسته رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky برای باز کردن یک تحقیق به بایدن.

آمریکا مدعی است که این بخشی از یک طرح به اجبار خارجی متحد را به کمک به او را خراب Bidens شانس در Novembers انتخابات ریاست جمهوری.

Subpoenaed توسط کنگره به شهادت در خانه استیضاح جلسات اوکراین متولد Vindman به شواهد محکم.

“آن را نامناسب برای رئیس جمهور ایالات متحده به تقاضای یک دولت خارجی بررسی یک شهروند ایالات متحده و سیاسی حریف” Vindman گفت: در شهادت که پرچ بینندگان تلویزیون.

Sondland قانونگذاران گفت او به دنبال دستور رئیس جمهور در به دنبال یک “عوض” معامله را برای اوکراین به منظور بررسی بایدن در ازای گرفتن Zelensky یک آرزو کاخ سفید مراجعه کنید.

Sondland گفت: Trumps وکیل شخصی رودی جولیانی رهبری تلاش در Trumps جهت فشار Zelensky برای بررسی و مقامات در کاخ سفید و وزارت امور خارجه مورد آن را می دانستند.

که شهادت در کمک به ساخت این پرونده منجر به تهمت تبدیل شدن به تنها سومین رئیس جمهور تا کنون استیضاح توسط کنگره قبل از اینکه خود را تبرئه این هفته است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de