مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار به سهولت محدودیت به عنوان coronavirus منحنی به نظر می رسد به flattern


واشنگتن: ما مقامات بهداشتی ساخته شده با احتیاط خوش بینانه صداهای مورد کوروناویروس با وجود مرگ بالا عوارض پنج شنبه نشان می دهد آمریکایی ها ممکن است قادر به گرفتن تعطیلات تابستان به عنوان سقوط بستری نرخ تذکر در یک نقطه عطف در نبرد علیه COVID-19.

با نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور و تانک اقتصاد رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق به بالابر اجتماعی سلول اقدامات و ایالات متحده برای کسب و کار باز دوباره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا همه گیر مشاور Anthony Fauci هشدار داد آمریکا نمی تواند از بازگشایی یک شبه با توجه به تهدید بیشتر امواج از عفونت اما گفت که این می تواند به بالا و در حال اجرا دوباره با ماه های تابستان.

که او گفت: ارائه به شهروندان پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل و گسترده stay-at-home سفارشات که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها در مستند در طول ماه آوریل است.

در سراسر کشور ما ثبت شده 1,783 فتح کرد گرفته شد مرگ بیش از 24 ساعت گذشته پایین 190 از چهارشنبه شکستن رکورد تلفات.

این کشور رنج می برد بیش از 16,500 ویروس های مربوط به مرگ و میر — دوم-بیشترین تعداد در جهان پس از ایتالیا. و از آن پدید آمده است به عنوان کشوری با بیشترین coronavirus موارد در بیش از 460,000.

پرسید که “فردا صبح” که آیا او می تواند تصور یک تابستان, تعطیلات, بیس بال بازی ها, ازدواج و خانواده, دریافت-togethers بیماری های عفونی متخصص Fauci پاسخ داد: “می توان آن را در کارت.”

نظرات خود را به عنوان فرماندار نیویورک اندرو کومو زده شبیه تن از خوشبینی محتاطانه با وجود این گزارش دولت یک رکورد تک روز شمار تلفات برای سومین بار در این هفته پنج شنبه.

نیویورک تحمل فشار از ایالات متحده مرگبار بیماری همه گیر کوروناویروس حسابداری برای حدود نیمی از تعداد مرگ و میر در سراسر کشور است.

‘کابوس’

کومو گفت COVID-19 ادعا کرده زندگی 799 نیویورکی در 24 ساعت گذشته, آوردن دولت شمار کشته شدگان به بیش از 7000 و outdoing قبلی بالا از 779 اعلام کرد.

او افزود: هر چند که منحنی شد مسطح به دلیل اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.

“ما تا به حال 200-افزایش خالص در بستری که شما می توانید ببینید که کمترین تعداد از ما تا به حال از این کابوس آغاز شده” کومو به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که بخش مراقبت های پذیرش نیز در پایین ترین رتبهدهی نشده است.

در همین حال نرخ بیکاری در حال افزایش است در یک نامطلوب نرخ با اطلاعات روز شنبه نشان از 17 میلیون نفر را از دست داده اند شغل خود را از اواسط ماه مارس زمانی که آمریکا شروع به خاموش کردن.

Fauci, موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که ایالات متحده می تواند باز در تابستان اگر آن را آماده برای مقابله با اجتناب ناپذیر سنبله در عفونت های آرامش بخش از محدودیت به ارمغان خواهد آورد.

“آن است که به احتمال بسیار زیاد است که ما را از پیشرفت به سوی مراحل نسبت به عادی که ما به پایان این سی روز.

“و من فکر می کنم که رفتن به یک زمان خوب نگاه کنید و ببینید که چگونه به سرعت می تواند ما را که حرکت می کند را امتحان کنید و عادی. اما امیدوارم در زمان ما به تابستان ما را گرفته اند و بسیاری از مراحل که در جهت” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن که veers بین صدایی شوم هشدار در مورد بحران به تهدید به قراضه کاهش اقدامات گفت: وجود “نور در انتهای تونل.”

‘طبیعی’

در روزهای اخیر یک موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) مدل مورد استفاده توسط مجلس تجدید نظر امریکا پیش بینی شده تعداد COVID-19 مرگ و میر ناشی از 93,000 به 82,000 و سپس 60,000.

این مدل در نظر گرفته است که بیش از حد خوش بینانه توسط برخی از کشورها پیشنهاد ایالات متحده به اوج خود برسد تعداد موارد تایید شده این آخر هفته عید پاک.

با این حال برخی از کارشناسان می گویند ناکافی به معنی آزمایش میزان همه گیر نیست و در عین حال متوجه شدم.

برتر آمریکا, دکتر جراح عمومی جروم آدامز گفت: CBS پخش شد کاهش و 30 روز آینده شد مهم است.

اما به جای بازگشت به زندگی به عنوان قبل از آن بود سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تام فریدن گفت: این کشور باید آماده جدید “عادی” به “جعبه ویروس در.”

کومو که در این هفته تمدید نیویورک تعطیلی مدارس و غیر ضروری کسب و کار تا 29 آوریل گفت که خیلی زود به می گویند که این شهر ممکن است دوباره باز دوباره.

“من قصد دارم برای گفتن به کسی این است که من فکر می کنم ما خواهید بود در مدت سه هفته یا چهار هفته یا پنج هفته است.’ من هیچ ایده” کومو اعتراف کرد.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio هشدار داد محدودیت ممکن است تا ماه ژوئن است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de