تهمت می رود به جزئیات در آزمون شناختی می گوید بایدن دارای “تعهد به آزمون’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرح داده شده در جزئیات اخیر آزمون شناختی او سپس ادعا که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن یک “تعهد” را نیز یک آزمون شناختی.

صحبت کردن با فاکس اخبار پزشکی خبرنگار دکتر مارک سیگل در یک بخش که پخش جمعه شب در “Tucker Carlson امشب” مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به یک سوال در مورد بایدن را در توانایی های شناختی با اصرار دارد که یک رئیس جمهور “می شود و در سلامت خوب است.”

تماشا کنید:

“اما شما نیاز به استقامت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از قرائت یک لیست از دستاوردهای. “شما نیاز به سلامت جسمی و بهداشت روانی.”

رئیس جمهور گفت: Siegel او در واقع خواسته خود را با پزشک در زمان دکتر Ronny جکسون برای “یک حدت آزمون” به سکوت منتقدان بودند که سوال خود دانشکده. او سپس توضیح آزمون.

آن 30, 35 سوال است. اولین سوال بسیار آسان است. آخرین پرسش بسیار دشوار است. مانند یک حافظه سوال. آن را مانند شما به فرد, زن, مرد, دوربین, تلویزیون,.’ به طوری که آنها می تواند شما که تکرار می شود ؟ بنابراین من گفت: آره. پس از آن ‘فرد, زن, مرد, دوربین, تلویزیون,.’ خوب این بسیار خوب است. اگر شما می توانید آن را در سفارش شما امتیاز اضافی دریافت کنید. در حال حاضر او از شما درخواست, دیگر, سوالات, سوالات دیگر. و سپس 10 دقیقه 15-20 دقیقه بعد آنها می گویند به یاد داشته باشید که اولین سوال اول نیست اما دهم سوال ؟ به ما که دوباره. شما می توانید انجام دهید که دوباره ؟ و شما به, فرد, زن, مرد, دوربین, تلویزیون,.’ اگر شما می توانید آن را در سفارش شما امتیاز اضافی دریافت کنید. آنها گفتند: هیچ کس آن را می شود در. در واقع آن است که آسان نیست, اما آن را برای من آسان بود. و این آسان نیست سوال. به عبارت دیگر آنها بخواهید آن را به شما آنها را به شما پنج نام و شما مجبور به تکرار اونا و این درست است. اگر شما تکرار اونا از سفارش, خوب است, اما شما می دانید, آن را به عنوان خوب نیست. اما پس از آن زمانی که شما به بازگشت حدود 20 تا 25 دقیقه بعد و آنها می گویند بازگشت به این سوال — که آنها را به شما بگویم این — بازگشت به این سوال و تکرار آنها. شما می توانید آن را انجام دهید ؟ و شما به, فرد, زن, مرد, دوربین, تلویزیون,.’

“آنها می گویند که شگفت آور” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “چگونه شما انجام این کار ؟ من آن را انجام دهد چرا که من مانند یک حافظه خوب است. چون من شناختی وجود دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که بایدن “باید که تست.”

“از آنجا که چیزی در جریان است,” او گفت:. “و من می گویم این با احترام. منظورم این است و آن را احتمالا احتمالا اتفاق می افتد به همه ما درست است ؟ آن را به اتفاق می افتد. اما ما نمی توانیم در یک فرصت از آن اتفاق می افتد.” (مرتبط: سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون می گوید بایدن ‘ممکن است’ شناختی تست)

نامگذاری چندین رئیس جمهور استدلال کرد که دیگر رهبران جهان هستند “تیز” بنابراین کشور “نمی تواند به کسی که نیست 100% … شما باید واضح تر از آنها است. بنابراین در یک راه خاص جو بایدن موظف است به یک آزمون بود که با یک یا چیز دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>