نسبت ناروا می دهد و فورد و جنرال موتورز تسلا ‘به جلو’ به تولید انبوه Coronavirus هواکش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به چند شرکت های خودرو “برو جلو” در توییتر یکشنبه به تولید انبوه هواکش برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: با توجه به فراخوان روزانه یکشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر استناد به دفاع از قانون حفاظت از (DPA) “را به اطمینان حاصل شود که لازم است مسئولین در دسترس خواهد بود و اولویت دادن به تولید اقلام تحت قراردادهای دولتی و تخصیص اقلام کمیاب که در آن آنها مورد نیاز است.

این مقام گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از DPA به “درایو بخش خصوصی در پاسخ به این بحران است.”

دوم رسمی طبقه بندی بخش خصوصی در پاسخ به تماس رئیس جمهور به عنوان “قاطع” و “سریع تر از هر کسی که فکر می کنید ممکن است.”

WASHINGTON, DC - MARCH 21: U.S. President Donald Trump speaks during a briefing in the James Brady Press Briefing Room at the White House on March 21, 2020 in Washington, DC. With deaths caused by the coronavirus rising and foreseeable economic turmoil, the Senate is working on legislation for a $1 trillion aid package to deal with the COVID-19 pandemic. (Photo by Tasos Katopodis/Getty Images)

واشنگتن, DC – مارس 21: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک جلسه مطبوعاتی در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید در 21 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC. با مرگ و میر ناشی از کوروناویروس رو به افزایش و قابل پیش بینی بحران اقتصادی مجلس سنا در حال کار بر روی قانون برای $1 تریلیون بسته کمک به مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر. (عکس Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

در coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری وزیر دفاع علامت Esper اضافه شده در همان کنفرانس مطبوعاتی که وزارت دفاع را اضافی پنج میلیون N-95 ماسک ماسک در دسترس به وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای coronavirus کاهش. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او یک ‘زمان جنگ رئیس جمهور’)

“فورد و جنرال موتورز و تسلا هستند که با توجه به پیش بروید به هواکش و سایر محصولات فلزی, سریع” POTUS توییتی در سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA). “برای این خودرو مدیران اجازه می دهد تا ببینید که چقدر خوب شما هستند؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تشکر فدرال اکسپرس برای “سریع اورژانس تحویل” این شرکت در حال ساخت در سراسر کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر آمد فقط مدت کوتاهی پس از FEMA مدیر پیتر Gaynor گفته سی ان ان جیک Tapper که کاخ سفید تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به دستور هر گونه شرکت های تجاری برای تولید هواکش تحت دفاع تولید عمل می کنند. (مرتبط: Coronavirus نشان می دهد که چرا امریکا باید یک سیاست صنعتی)

Gaynor گفت که DPA تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است باعث شده است اما افزود که “رئیس جمهور استفاده از آن می توانید در هر زمان” به تقویت تجهیزات پزشکی مورد نیاز مبارزه با کروناویروس.

“ما به حال به استفاده از آن را به دلیل شرکت در سراسر کشور به دلیل کمک های مالی آنها گفت:” آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کمک به شما?’ و آن را اتفاق می افتد که بدون استفاده از اهرم” او توضیح داد. “اگر آن را به نقطه را به جلو که اهرم ما خواهد شد.”

FEMA پاسخ نمی دهند به the Daily Caller این سوالات در DPA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>