مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی به دنبال ممنوعیت chokeholds توسط پلیس, افزایش بودجه آموزش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا شنبه خواستار ممنوعیت chokeholds توسط پلیس و افزایش بودجه برای برنامه های آموزشی در ادارات پلیس در سراسر کشور است.

به منظور ارائه بودجه فدرال کمک های مالی به ادارات پلیس که به دنبال مستقل و مدارک صدور گواهینامه آنها ملاقات استانداردهای جدید استفاده از زور و د تشدید, آموزش, با توجه به کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere. نظم همچنین خواستار افزایش بودجه پلیس برای کمک به آنها در دست زدن به سلامت روان و بی خانمان بحران. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس اصلاحات اجرایی جهت دارای 3 مولفه اصلی ارشد مقامات دولت می گویند)

سه تا از اجزای این منظور به شرح زیر است:

  1. ایجاد و مدارک و برنامه های صدور گواهینامه در هر اداره پلیس در سراسر کشور
  2. به اشتراک گذاری اطلاعات — ایجاد یک پایگاه داده ملی است که می تواند مسیر ماموران با استفاده بیش از حد از نیروی شکایت به طوری که آنها می توانید جست و خیز نیست از بخشی به بخش
  3. تشویق شرکت پاسخگوی برنامه ها — دارای سلامت روحی و روانی کارشناسان همراه افسران در پاسخ به خشونت تماس مربوط به بی خانمانی, اعتیاد و دیگر مسائل مربوط به سلامت روان

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال طعنه یک فرمان اجرایی در مسابقه و پلیس برای روز با دادن برخی از جزئیات به خبرنگاران دوشنبه شب. مغلوب ساختن پیشی جستن روشن است که منظور هیچ وجه defunds پلیس.

“من به شدت مخالفت رادیکال تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت بین بردن و ما حل ادارات پلیس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز شنبه ثبت. “بدون پلیس وجود دارد هرج و مرج است.”

متن رسمی از سفارش هنوز منتشر نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im