مغلوب ساختن پیشی جستن مختل خود Coronavirus جلسه با رنگ ‘مدل’ شوخی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک خاموش-رنگ شوخی در مورد مدل در بعد از ظهر جمعه را coronavirus نیروی کار جلسه.

تهمت بود بحث در مورد مدل های مختلف استفاده می شود برای پیش بینی ممکن است الگوهای coronavirus همه گیر می تواند به دنبال زمانی که تن او ناگهان روشن و او اشاره شده مدل های بشر و تنوع است. (مرتبط: سی ان ان Acosta وقفه Dr Birx به عنوان او در مورد این که دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس)

تماشا کنید:

این سوال به میدان فرستاد برای اولین بار به دکتر دبورا Birx بود که آیا این ویروس به عنوان مسیر پیش بینی شده تا کنون باقی مانده است دقیق است.

Birx گفت که تعدادی از مدل های مختلف نشان داد که امکانات مختلف اما هشدار داد که پیش بینی بر اساس این مدل می تواند تغییر برای بهتر یا بدتر — توسط الگوهای رفتاری. “همه از آن می تواند در تغییر رفتار ما” Birx توضیح داد. “و آن را می توان در راه های مختلف اگر ما به دنبال آن رفتارهای.”

“مدل نشان می دهد صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حال رفتن برای مردن و شما می دانید آنچه که من می خواهم به انجام? من می خواهم برای آمدن راه تحت مدل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“حرفه ای ها هم مدل. من هرگز درگیر در یک مدل. حداقل در این نوع از مدل” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند با بازگشت به اولیه او در بیانیه ای گفت که او می خواست ایالات متحده برای آمدن به خوبی در زیر پیش بینی شده تعداد مرگ و میر. “من می خواهم تعداد بسیار کمی از مردم نسبت به آنچه در این مدل می گویند. کسانی که می بینی. من امیدوارم که آنها در اشتباه هستند. من امیدوارم که ما را تحت کسانی که بینی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>