مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع coronavirus پاسخ, هشدار به رسانه ها در برابر گسترش وحشت


واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه در دفاع از خود دولت در پاسخ به رمان coronavirus را متهم کرده که رسانه ها از گسترش وحشت به او اعلام کرد یک شب در کنفرانس خبری در این بیماری همه گیر.

می آید یک روز پس از یک مقام ارشد رسمی بهداشت هشدار داد که با وجود مهار تلاش های آن را تنها یک ماده از زمان قبل از COVID-19 گسترش بیماری در ایالات متحده است.

“من خواهد بود با داشتن یک کنفرانس خبری در کاخ سفید درباره این موضوع امروز در ساعت 6:00 P. M.” مغلوب ساختن پیشی جستن است و افزود که مقامات از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) شرکت خود را.

CDC خواست آمریکایی ها سه شنبه برای, آماده به انصراف از تجمع جرم و خواست مدارس و کسب و کار برای توسعه teleworking برنامه های میان هشدار دادند که کشورهای در حال آماده برای مهار شیوع است که آلوده 80,000 مردم عمدتا در چین است.

از روز شنبه وجود دارد 60 نفر در ایالات متحده است. این شامل 45 نفر عودت از یک کشتی کروز در سواحل ژاپن و یا از ووهان چین شهر در قلب این بیماری همه گیر.

نمایندگان کنگره آمریکا را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از کم اهمیت جلوه دادن بحران و underfunding پاسخ.

در طول سفر به هند, رییس جمهور به خبرنگاران گفت: کارشناسان بودند “بسیار نزدیک به یک واکسن” وادار کردن مقامات کاخ سفید برای روشن شدن بعد که او صحبت کردن در مورد ابولا نمی رمان coronavirus.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow نیز در انتقاد پس از گفتن CNBC ویروس بود “موجود” — در همان روز CDC هشدار داد که ایالات متحده شیوع اجتناب ناپذیر بود.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار دولت “انجام یک کار بزرگ” سرزنش رسانه ها یکشنبه برای تلاش استوک ترس در یک صدای جیر جیر که در آن او املای نام این ویروس به اشتباه.

“رتبه های پایین خبر جعلی MSDNC (Comcast) & @سی ان ان انجام می دهند همه چیز ممکن است به Caronavirus نگاه به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای, اگر ممکن است,” او توییتی با استفاده از یک موهن نام برای کابل شبکه خبری MSNBC که نشان می دهد آن است که متصل به کمیته ملی حزب دموکرات.

“به همین ترتیب خود را بی هیچ چیز دموکرات رفقا همه بحث, بدون عمل است. ایالات متحده آمریکا در شکل بزرگ!”

اقتصادی – آمار –

وال استریت سهام باز بالاتر پس از تحمل یک دوم راست تار و مار شنبه با ضرر و زیان برداشت تا پس از ما مقامات بهداشت هشدار داد این بیماری همه گیر شد به احتمال زیاد به آمار جهان بزرگترین اقتصاد است.

با مواردی که گزارش شده در بیشتر کشورها-و مستندات در سازمان ملل از جمله اتریش و ایتالیا و اسپانیا — معامله گران نگران تاثیر بر اقتصاد جهانی است.

در آمریکا و مقامات ابراز ترس برای عرضه محصولات پزشکی به دلیل بالا نسبت به مواد مورد استفاده برای ساخت دارو از چین می آید.

غذا و دارو نیز شناسایی تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک صورت ماسک و لباس به عنوان میان محصولات در معرض خطر کمبود.

روز دوشنبه در کاخ سفید از کنگره خواسته به حداقل $2.5 میلیارد دلار در دسترس برای آمادگی و واکنش در حال توسعه از جمله درمان و واکسن و خرید تجهیزات استراتژیک ملی ذخایر.

اما رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: این رقم “خیلی کم و خیلی دیر” پیشنهاد به جای $8.5 میلیارد دلار است.

“کنگره باید سرعت عمل خود را برای مقابله با تهدید بهداشت جهانی این بحران” او گفت:, و اضافه کرد: “برای زمینه کنگره اختصاص بیش از $6B برای این بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سال 2006 و بیش از $7B برای آنفولانزای H1N1 در سال 2009.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است نه منصوب نقطه فرد یا نیروی کار در بحران جهانی بهداشت کارشناس امنیت در شورای امنیت ملی شده است در سمت چپ خالی برای تقریبا دو سال است.

قانونگذاران دموکرات در مجلس نمایندگان روز چهارشنبه در زمان هدف در دولت به دنبال کاهش بودجه برای بهداشت عمومی سازمان در آن 2021 بودجه پیشنهادی از جمله به CDC مرکزی برای مبارزه با کروناویروس.

دعوت به صحبت می کنند قبل از کنگره بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در دفاع از این پیشنهاد گفت: دولت قصد دارد تحویل خواهد بود یک سیستم است که “با این نسخهها کار بهتر است به جای فقط خرج می کند بیشتر است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>