مغلوب ساختن پیشی جستن قطع فاکس مصاحبه برای پیدا کردن اثبات جو بایدن به نام برای Defunding پلیس — او نمی تواند پیدا کردن هر یک با توجه به Wallace

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قطع یک جمعه در مصاحبه با رادیو فردا میزبان Chris Wallace برای اثبات کند که جو بایدن تایید کرده است defunding اما والاس می گوید: رئیس جمهور نمی تواند.

فیلم از این حادثه پخش شده در فاکس نشان داد تهمت ادعای بایدن امضا منشور مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز که به نام برای defunding و یا لغو ، والاس گفت: این منشور به نام برای هیچ چیز مانند. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس متوقف مصاحبه و خواست یک کپی از منشور به عنوان اثبات که والاس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه را از طریق و موفق به پیدا کردن هر گونه تماس برای لغو پلیس.

“بایدن می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“نه آقا او نیست” والاس reponded.

“نگاه او امضا منشور با برنی ساندرز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: باعث والاس می گویند که این منشور می گوید: “هیچ چیز در مورد defunding پلیس است.”

“اوه واقعا؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “آن را می گوید لغو آن می گوید پال خواستار قطع بودجه دولت. اجازه دهید بروید. من منشور لطفا.” (مرتبط: واقعیت را بررسی کنید: آیا بایدن-ساندرز نیروی کار به دنبال ‘لغو بازداشت اداره مهاجرت’ به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند؟)

فیلم پس از برش دادن و والاس گفت: تهمت و دستیاران خود را از طریق رفت و حدود 100 صفحه منشور و نمی تواند پیدا کردن یک تایید برای لغو و یا defunding پلیس.

یک واقعیت را بررسی کنید از بررسی واقعیت خود را در ماه ژوئن در بر داشت که بایدن به حال و سپس به نام برای defunding پلیس. زبان بایدن-ساندرز منشور نیز نمی فراخوان برای لغو و یا defunding پلیس.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر رکورد که روزانه تماس گیرنده رسیده است:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net