مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به تشکیل پانل به بررسی ضد محافظه کار تعصب در انجمن: گزارش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به تشکیل یک کمیسیون برای نقد و بررسی ضد محافظه کار تعصب در سیستم عامل رسانه های اجتماعی وال استریت ژورنال گزارش با استناد به افراد آشنا با این ایده.

بالقوه کاخ سفید-ایجاد کمیسیون را بررسی اتهامات آنلاین تعصب و سانسور با توجه به گزارش. دولت نیز تشویق به کمیسیون ارتباطات فدرال و کمیسیون انتخابات فدرال به رفتار مشابه بررسی این منابع گفت: وال استریت ژورنال.

“جناح چپ تعصب در جهان فن آوری یک نگرانی است که قطعا نیاز به خطاب از ما دیدگاه و حداقل در معرض [به طوری] که آمریکایی ها باید چشم روشنی در مورد آنچه که ما در حال برخورد با” یک مقام کاخ سفید گفت: این مقاله است. (مربوط به: ‘غیر قانونی’: تهمت می رود پس از Tech غول, Google, Facebook برای “رادیکال چپ” تعصب)

رئیس جمهور گفت: پیروان توییتر در مارس 16, صدای جیر جیر که دولت او به دنبال راه هایی برای کاهش اتهام محافظه کار تعصب در Facebook, Twitter و Google.

“چپ رادیکال است که در کل فرماندهی و کنترل Facebook, Instagram, Twitter و Google” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت و اضافه کرد: “کار برای درمان این وضعیت غیر قانونی است.”

ISTANBUL, TURKEY - MARCH 23: The YouTube and Netflix app logos are seen on a television screen on March 23, 2018 in Istanbul, Turkey. The Government of Turkish President Recep Tayyip Erdogan passed a new law on March 22 extending the reach of the country's radio and TV censor to the internet. The new law will allow RTUK, the states media watchdog, to monitor online broadcasts and block content of social media sites and streaming services including Netflix and YouTube. Turkey already bans many websites including Wikipedia, which has been blocked for more than a year. The move came a day after private media company Dogan Media Company announced it would sell to pro-government conglomerate Demiroren Holding AS. The Dogan news group was the only remaining news outlet not to be under government control, the sale, which includes assets in CNN Turk and Hurriyet Newspaper completes the governments control of the Turkish media. (Photo by Chris McGrath/Getty Images)

(McGrath, Chris/گتی ایماژ)

Facebook رد نماید.

“مردم در هر دو طرف راهرو مخالفت با برخی از مواضع ما گرفته ایم اما ما همچنان متعهد به دنبال خارج و دیدگاه ها و برقراری ارتباط به وضوح در مورد اینکه چرا ما تصمیم گیری می کنیم” این شرکت گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی.

توییتر نیز به عقب رانده آیا به عنوان گوگل و اینترنت انجمن (IA).

“ما اجرای توییتر قوانین بی طرفانه برای تمام کاربران بدون در نظر گرفتن پس زمینه خود را و یا وابستگی سیاسی” توییتر در بیانیه ای گفت به وال استریت ژورنال.

گوگل ایجاد محصولات خود را با مراقبت و “پادمان به عنوان یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات برای هر کس بدون توجه به دیدگاه سیاسی” یک سخنگوی گوگل در بیانیه ای گفت: پرداختن به این گزارش.

“سیستم عامل آنلاین نیست تعصب سیاسی و ارائه بیشتر مردم یک فرصت برای صدای خود را شنیده از هر نقطه در تاریخ” Jon Berroya موقت جمهور IA یک گروه تجارت گفت: وال استریت ژورنال.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول آدرس چه او معتقد است که گوگل و Facebook را دارد. دولت او هماهنگ کاخ سفید رسانه های اجتماعی در اجلاس سران در سال 2019 دعوت از بسیاری از محبوب محافظه کار اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی به بحث در مورد راه هایی که در آن شرکت های فن آوری در حال ظاهرا اذیت و آزار آنها.

“کسی گفت او بحث برانگیز” رئیس جمهور گفت: فعال جیمز اوکیف که انتشار چند گزارش که در آن سال با شرح آنچه که برخی از محافظه کاران بر این باورند که گوگل تعصب. “او راستگو است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است skewered دره سیلیکون در گذشته گفتن پیروان توییتر در مارس 2019 است که او به دنبال اتهامات که Facebook است سرکوب محتوا.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de