ترامپ را پاک می کند فاجعه محرک کنگره و چراغ آتش در زیر چین | وال استریت با واشنگتن ای.پ ملاقات می کند. 18

دیلی کالر خبرنگار کاخ سفید کریستین داتوک با وال استریت گورو و مدیر عامل شرکت فارواهار شرکا اومید مالک برای قسمت جدیدی از “وال استریت با واشنگتن ملاقات می کند” می شینه. این تنها نشان می دهد که تجزیه و تحلیل به روز رسانی های اقتصادی Beltway برای هر دو VIPs مالی و آمریکایی های روزمره به دنبال راهنمایی بازار است.

چین در نهایت گرفتن طعم دارو خود را.

Datoc و مالک این هفته با در نظر گرفتن شیرجه عمیق در آخرین اقدامات رئیس جمهور دونالد ترامپ در تنظیم دوباره روابط ما با پکن باز کرد. نه تنها بایتاداست که بایتاک را مجبور به فروش TikTok می کند، او در واقع قطعات را برای delist تنظیم می کند – شنیدید که درست است – DELIST شرکت های چینی از بازارهای آمریکا. (مرتبط: ترامپ نشانه جفت از دستورات اجرایی شب اواخر ممنوع ارتباطات با TikTok، شرکت های والدین ویچت)

حرکت ترامپ در چین تنها برد بزرگ او در این هفته نبود. همچنین او کار کنگره را برای آن انجام داد و کمک های بزرگ کوروناویروس را به عموم مردم آمریکا گسترش داد. که می شود گفت ، او و جمهوری خواهان در حال اشتباه بزرگ با رفتن به خوبی در مراقبت های بهداشتی به عنوان به انتخابات است.

در نهایت، ما این هفته با نگاهی به تلاش های لِتِتیا جیمز دادستان کل نیویورک برای منحل کردن انجمن ملی تفنگ بسته شدیم. اول از همه، برای اقدامات او سابقه وجود دارد، اما او ممکن است در پایان سهوا کمک به ترامپ در صندوق رای در ماه نوامبر.

پخش:

فراموش نکنید که برای بررسی قسمت هفته گذشته اگر شما در حال حاضر نیست!

ملاقات با هیولاسه سر غنی کردن از COVID | وال استریت با واشنگتن ای.پ ملاقات می کند. 17

Omeed Malik بنیانگذار و مدیر عامل شرکت فارواهر شرکا، بانک تجاری بوتیک و کارگزار/ فروشنده است که سرمایه های شریک را به کسب و کار رشد سرمایه گذاری می کند و به عنوان یک ارائه دهنده نقدینگی از قرار دادن خصوصی از طرف شرکت ها و سرمایه گذاران نهادی عمل می کند. همچنین این شرکت خدمات مشاوره ای، بانکداری سرمایه گذاری و سرمایه گذاری را به مشتریان خود ارائه می دهد.

اومید پیش از شروع شرکت خود، مدیرعامل و رئیس جهانی کسب و کار مشاوره صندوق پرچین در بانک مرکزی آمریکا مریل لینچ بود. Omeed همچنین بنیانگذار و رئیس برنامه مدیر نوظهور در کسب و کار جهانی Equities بود. در این ظرفیت، اومید به انتخاب هر دو صندوق های تاسیس و جدید پرچین برای شرکت به شریک و بر تخصیص تامین مالی / کارگزاری نخست، استراتژی سرمایه، مشاوره کسب و کار و منابع معرفی استعداد، متهم شد.

اومید قبل از پیوستن به بانک مرکزی آمریکا مریل لینچ، معاون ارشد رئیس جمهور در MF Global بود که در آن به سازماندهی دوباره پلتفرم توزیع شرکت در سطح جهانی و توسعه اجرا و پاکسازی روابط با مشتریان نهادی کمک کرد.

Omeed وکیل حرفه ای و اوراق بهادار خدمات مالی با تجربه، وکیل شرکت یدروایل، گتشال و منژس LLP بود که بر روی مسائل معامله ای در بازارهای سرمایه، حاکمیت شرکتی، سهام اختصاصی و زمینه های ورشکستگی کار می کرد.

Omeed همچنین در مجلس سنا و مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا کار کرده است. Omeed دریافت JD، با افتخارات، از مدرسه حقوق اموری (جایی که او در هیئت فارغ التحصیلان خدمت می کند) و کارشناسی ارشد در فلسفه و علوم سیاسی، تقدیر لاد، از دانشگاه Colgate.

Omeed عضو دوره ای از شورای روابط خارجی، عضو صد ساله انجمن باشگاه اقتصادی نیویورک و رئیس حلقه عضو موسسه میلکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>