مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت جناح چپ فوق العاده PAC برای ایجاد آگهی نشان می دهد POTUS به نام COVID یک ‘فریب’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات تحت پیگرد یک جناح چپ فوق العاده PAC برای تولید یک دستکاری آگهی های که دروغ نشان می دهد که رئیس جمهور به نام کروناویروس یک بیماری همه گیر “جعل.”

کمپین ثبت افترا شکایت علیه اولویت های ایالات متحده آمریکا روز شنبه برای حمایت از یک تبلیغ که تکه هم رسانه ای کلیپ از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اتفاقاتی که دروغ حاکی از رئیس جمهور به نام ویروس جعل در طول یک ماه فوریه کمپین متوقف شود.

در حقیقت رئیس جمهور گفت: در این تجمع که دموکرات ها’ واکنش های سیاسی به این ویروس بود “جعل.”

رسانه های مختلف واقعیت-بررسی ادعا می کنند که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کمپین ساخته شده آن را در یک تبلیغ در ماه مارس است. “این ویدئو باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند تهمت خواستار این بیماری به خودی خود یک جعل است که او انجام نشده. کلمات مغلوب ساختن پیشی جستن اما ویرایش توسط بایدن را” PolitiFact اشاره کرد از بایدن آگهی, امتیاز, این ادعا را “نادرست است.”

“این کاملا روشن است که اولویت های ایالات متحده آمریکا پشتیبانی می شود ساخته محتوای دیجیتال در یک آشکار تلاش برای بدنام کردن رئیس جمهور تهمت و تلاش برای نجات جو بایدن را غرق در مبارزات انتخاباتی” جینا الیس ارشد مشاور حقوقی به کمپین گفت: در بیانیه ای اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه.

مردم آمریکا باید قادر به “اعتماد به صحت محتوای پخش شده به خصوص در مرجع به رئیس جمهور” الیس اضافه شده است. (مرتبط: WaPo خبرنگار هنوز به جمع مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus ‘فریب’ اتهام که خود کارفرما در حال حاضر افشا و خنثی)

DES MOINES, IOWA - JULY 15: Democratic presidential candidate former U.S. Vice President Joe Biden pauses as he speaks during the AARP and The Des Moines Register Iowa Presidential Candidate Forum at Drake University on July 15, 2019 in Des Moines, Iowa. Twenty Democratic presidential candidates are participating in the forums that will feature four candidate per forum, to be held in cities across Iowa over five days. (Photo by Justin Sullivan/Getty Images)

معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن (جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

تهمت شکایت می آید در کنار دیگر طرح دعوی در دادگاه در ماه آوریل در برابر یک محلی NBC وابسته در ویسکانسین برای اجرای PUSA آگهی با وجود دریافت بس-و-دست برداشتن نامه آزادی مطبوعات اشاره کرد. تبلیغ از طریق رسانه های اجتماعی و پخش در سراسر چندین سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله ایستگاه های تلویزیونی.

NBC-وابسته می خواهد طرح دعوی در دادگاه را رد کرد و با این استدلال که آن را نقض حفاظت شده بیان سیاسی.

PUSA ایستاده است توسط ad.

“اولویت های ایالات متحده عمل با موفقیت مداخله به عنوان یک متهم در این پرونده ثبت شده توسط تهمت علیه کوچک ویسکانسین ایستگاه تلویزیونی در تلاش برای جلوگیری از آمریکایی ها از شنیدن حقیقت در مورد تهمت شکست خورده پاسخ” پسر سیسیل رئیس اولویت های ایالات متحده آمریکا در بیانیه ای گفت:.

سیسیل افزود: “ما ایستاده حقایق در تبلیغ ما است که با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن از کلمات خود. ما نمی خواهد به پایین از برگزاری تهمت مسئول شکست امریکا است.” خود بیانیه آدرس نیست تهمت شکایت که PUSA فریب آمیزی دستکاری یک آگهی به نظر می رسد که رئیس جمهور گفت: چیزی است که او گفت: هرگز.

PUSA است در پاسخ به the Daily Caller, اخبار بنیاد درخواست های اضافی برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de