مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین Spox متهم مطبوعات از پوشش برای بایدن ” برای بخشی بهتر از 50 سال

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی هوگان Gidley متهم مطبوعات از پوشش برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن “برای بخشی بهتر از 50 سال است.”

Gidley ساخته شده است که صبح روز یکشنبه ظاهر “فاکس و دوستان” متهم کرد رسانه ها از کمک بایدن به عقب براند علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که او presumptive رقیب می خواستم پال خواستار قطع بودجه دولت ، (مربوط به: ‘او رفت قطار دیوانه’: Jesse Watters می گوید همه بایدن مجبور به انجام شد متوسط بود و او نبود)

تماشا کنید:

Gidley شروع به تخمگذاری تفاوت های آشکار بین رئیس جمهور تهمت و بایدن گفتن میزبان و سابق جمهوری خواه ایالت یوتا در کنگره Jason Chaffetz که در پایان روز تمام مبارزات واقعا در مورد انتخاب.

“و هنگامی که شما کسی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که می ایستد تا برای این کشور ارائه می شود وحدت وطن پرست پیام به صورت روزانه و کسی مانند جو بایدن که برای هشت سال خراب این اقتصاد و در هفته های اخیر که ما شاهد این همه مرگ و نابودی ما در سراسر کشور است گفت: کم و یا هیچ چیز به جز پال خواستار قطع بودجه دولت از …” Gidley گفت.

کمپین سخنگوی منتقل کمی به حمله غالب رسانه ای روایت است که بایدن هرگز گفت که او می خواست به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس روشن ساخت که او را دیدم بایدن واقعی موقعیت به عنوان یک تمایز بدون تفاوت.

“و من باید بگویم به دیده بان رسانه ها سعی و پوشش برای جو بایدن در این مثال آنها می گویند او نمی گویند, ‘پال خواستار قطع بودجه دولت،’ خوب راست. او با استفاده از کلمه ‘کامپیوتر'” Gidley ادامه داد. “اجازه دهید روشن, Jason. من و شما صحبت کردن در حال حاضر من قصد دارم به پال خواستار قطع بودجه دولت حساب بانکی خود را. من فقط رفتن به تغییر مسیر بیشتر از پول آن را به حساب بانکی. این واقعیت است که آن را یک برش آن را یک defunding ساز بدون در نظر گرفتن.”

“او می تواند سعی می کنید و آن را به چرخش با این حال او می خواهد و مطبوعات می توانید سعی کنید برای پوشش برای او به عنوان آنها انجام شده است در حال حاضر برای بخشی بهتر از 50 سال اما حقایق باقی می ماند — مردم آمریکا درک ما خیابان های شهر در حال نوظهور به بی قانونی” Gidley نتیجه گرفت با این استدلال که رئیس جمهور تهمت تنها هنوز ایستاده برای نظم و قانون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>