مغلوب ساختن پیشی جستن تماس Coronavirus ‘چینی ویروس برای اولین بار

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مواجهه واکنش پس از استفاده از واژه “چینی ویروس” برای اولین بار برای اشاره به شیوع کروناویروس که سرچشمه چین در یک صدای جیر جیر دوشنبه شب.

“ایالات متحده خواهد بود با قدرت حمایت از این صنایع مانند شرکت های هواپیمایی و دیگران هستند که به خصوص تحت تاثیر قرار توسط چینی ها ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “ما خواهد بود قوی تر از همیشه قبل از!” (مرتبط: کتی هیل ادعا می کند او را تقریبا به طور قطع ” است Coronavirus)

اوایل روز دوشنبه رئیس جمهور مشخص در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید چهار دستورالعمل است که آمریکا نیاز به دنبال به منظور کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس برای 15 روز آینده. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد کرد که ایالات متحده می تواند به مبارزه با کروناویروس تا ماه ژوئیه یا اوت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات آمده پس از چینی مقامات دولتی را آشکارا گسترش تئوری های توطئه متهم ایالات متحده برای گسترش ویروس. ژائو Lijian یک سخنگوی دولت چین را متهم کرد که ارتش ایالات متحده در روز پنج شنبه هفته گذشته از آوردن coronavirus به چین در شهر ووهان.

“چه هستند نام بيمارستان? ممکن است ارتش آمریکا آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان. شفاف باشد! عمومی داده های خود را! ما مدیون ما توضیح گفت:” ژائو.

رئیس جمهور مواجه شده واکنش در توییتر که در آن افراد مختلف از جمله نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, متهم تهمت نژادپرستی و تعصب برای استفاده از واژه “چینی” برای توصیف این ویروس.

Coronavirus در چین نشات گرفته در سال گذشته است و در حال حاضر به بیش از 100 کشور جهان با حدود 181,580 موارد گزارش شده در سراسر جهان منجر به 7,137 مرگ و میر با توجه به واشنگتن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im