مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن به صورت خاموش در سال 2020 انتخابات آمریکا به عنوان ساندرز قطره

سناتور برنی ساندرز در هفتم بحث دموکراتیک از سال 2020 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در 14 ژانویه 2020. AFP/رابین بک/فایل

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به صورت رقیب خود جو بایدن در سال 2020 انتخابات پس از سناتور برنی ساندرز در روز چهارشنبه کاهش یافته است خارج از مسابقه تعلیق مبارزات انتخاباتی خود.

چابک 78 سال دموکراتیک سوسیالیستی را تکان داد تا سال 2020 نژاد با بی امان خود را پیگیری “عدالت اقتصادی” برای همه آمریکایی ها و تقاضا برای مراقبت های بهداشتی جهانی.

اما او اذعان مبارزات انتخاباتی خود سقوط کرد, به عنوان حزب رای دهندگان مشخص بایدن خواهد بود قوی تر نامزد به رفتن در برابر تهمت در انتخابات عمومی ،

“من به این نتیجه رسیده اند که این نبرد برای نامزدی حزب دموکرات را موفق نخواهد بود” ساندرز گفت: حامیان در livestream از خانه اش جایی که او باقی مانده است برای بخش عمده ای از این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار داده است که همه در مبارزه میکند در خود نگه دارد.

“معاون رئیس جمهور بایدن خواهد بود که نامزد” او گفت:, و اضافه کرد که او تبریک گفت بایدن “بسیار مناسب و معقول که من کار خواهد کرد با به حرکت ما ایده های مترقی رو به جلو است.”

ساندرز که به چالش کشیده هیلاری کلینتون برای این حزب نامزدی در سال 2016 بر توانمند 2020 پیشنهاد.

او مطرح شگفت آور مقدار پول از رکورد تعداد اهدا کنندگان تبدیل شدن به حزب سوسیالیست در اوایل سال جاری و به دست آوردن بیشترین آرا در سه دولت گسترده ای در مسابقات.

اما او تحت الشعاع توسط کنگره بایدن که موفق به کسب اکثریت قریب به اتفاق باقی مانده مقدماتی و در حال حاضر دارای یک فرمانده سرب در همه مهم مسابقه برای نمایندگانی که انتخاب نامزد.

ساندرز آورده خود را لیبرال ایدئولوژیک پلت فرم از جمله یک تماس برای مراقبت های بهداشتی جهانی و 15 دلار حداقل دستمزد ساعات روز: — به جریان اصلی.

“ما با هم باید تبدیل آمریکایی آگاهی که چه نوع از ملت ما می تواند تبدیل به و گرفته اند در این کشور یک گام مهم در مبارزه هرگز پایان اقتصادی و عدالت” ساندرز گفت.

چندین نمایندگان کنگره آمریکا در حمایت از سیاست های خود و بایدن منتقل شده چپ به ترکیب برخی از ساندرز موقعیت اگر چه او را پشتیبانی نمی کند ساندرز مدیکر برای همه طرح است.

بایدن به دنبال حزب وحدت

بایدن بلافاصله مورد ستایش قرار داد ساندرز به عنوان “یک مرد خوب یک رهبر بزرگ و یکی از قدرتمند ترین صداها برای تغییر در کشور ما است.”

وی ساندرز حامیان پیوستن به مبارزات انتخاباتی خود که در حال حاضر پشتیبانی از تقریبا تمامی سابق دیگر رقبا در مسابقه از جمله سناتور کامالا هریس و ctq و سابق ایندیانا شهردار پیت Buttigieg.

“من می بینم شما را من می شنوم شما و من درک ضرورت آنچه در آن است ما را به انجام در این کشور” بایدن در بیانیه ای گفت به سندرز و حامیان او.

“من امیدوارم که شما به ما بپیوندید. شما بیش از خوش آمد. شما مورد نیاز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده خود را در زمین برای ساندرز حامیان هر چند در بیشتر ساینده تن.

“برنی ساندرز است!” رئيس جمهور ارسال شده در توییتر گفته سناتور الیزابت وارن کمک تقسیم لیبرال رای های باقی مانده در این مسابقه در طول کلید مسابقات در نتیجه کمک بایدن دموکراتیک استقرار روشن انتخاب برای نامزدی.

“این برنی مردم باید به حزب جمهوریخواه تجارت!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات 2016 با کمک از ناراضی طبقه کارگر رای دهندگان که به اعتقاد آنها از سمت چپ توسط سیاستمداران در واشنگتن است.

ساندرز نیز تجدید نظر به کسانی که رای دهندگان.

روز چهارشنبه هشدار داد coronavirus باعث شد یک “بحران اقتصادی” که منجر به میلیون ها شغل از دست داده و تقلا برای بسیاری از به دست آوردن مجدد دسترسی به بیمه درمانی.

ساندرز گفت: او نمی خواهد باقی می ماند در یک unwinnable کمپین که “دخالت” با مهم ضد coronavirus کار می کنند در حالی که این کشور را فلج کرده است بحران است.

اما او تاکید کرد او باقی خواهد ماند در انتخابات و به دنبال به دست آوردن عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان ممکن است به منظور “اعمال نفوذ قابل ملاحظه” در طول مسیر ،


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im