مغلوب ساختن پیشی جستن در احمدآباد تجمع: ما پاکستان را یک ‘بسیار خوب’ رابطه

احمدآباد: ایالات متحده و پاکستان یک رابطه خوب و هم ما را به هدف کاهش تنش ها در منطقه گفت: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه در حالی که پرداختن به یک جمعیت بزرگ در هند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است این نظرات در حالی که پرداختن به Namaste تهمت رویداد در احمدآباد در کنار نارندرا نخست وزیر هند. “پس دولت من است مشغول به کار در یک راه بسیار مثبت با پاکستان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به هند اکسپرس.

“روابط ما با پاکستان بسیار خوب است. با تشکر از این تلاش های ما در حال شروع به دیدن نشانه هایی از پیشرفت را با پاکستان و ما امیدواریم برای کاهش تنش بیشتر ثبات و آینده هماهنگی برای تمام کشورهای جنوب آسیا” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

رییس جمهور آمریکا اعلام کرد دفاع معامله

در طول سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد دفاع معاملات بین دو کشور به ارزش 3 میلیارد دلار گزارش هند اکسپرس. خواستار PM مودی یک “سخت مذاکره” تهمت همچنین اعلام کرد که هر دو کشور با گچ نوشتن “بزرگترین تا کنون معاملات تجاری” در سفر خود به هند است.

تهمت می رسد در هند

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد هند در اوایل روز دوشنبه برای ازدواج خود سفر به کشور. رئیس جمهور همراه بود با Melania, دختر, Ivanka پسر در قانون Jared کوشنر و برنج از دولت او گزارش داد هند اکسپرس.

مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا نخست وزیر شد و با توجه به آدرس یک تظاهرات حدود 100 ، 000 نفر در جهان بزرگترین ورزشگاه کریکت در مودی اصلی دولت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania پرواز به تاج محل.

پیش از عزیمت خود به هند رئیس جمهور ایالات متحده در توئیتر نوشت: “من از شنیدن این رفتن به یک رویداد بزرگ برخی از مردم می گویند که بزرگترین رویداد آنها تا به حال در هند. چیزیه که نخست وزیر به من گفت”.

چیزهایی که به سختی می تواند رفتن بهتر برای حزب جمهوری خواه خود را به عنوان مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر جمع آوری سرعت پس از تبرئه در اوایل این ماه از خانه استیضاح او برای سوء استفاده از قدرت مربوط به فشار بر اوکراین است.

با وجود ترم اول دنده های نزدیک به رسوایی های ثابت و تحقیقات مغلوب ساختن پیشی جستن احساس می کند او می تواند با پیروزی در برابر رشد دموکراتیک frontrunner, چپ برنی ساندرز و او است که به وضوح بودن لذت بردم در این ایده از جمعیت بزرگ در هند است.

“من مشتاقانه منتظر بودن با مردم هند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید در اولین سفر خود را به هند است. “ما در حال رفتن به بسیاری از میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم,” او گفت:. “من می شنوم آن را برای رفتن به یک رویداد بزرگ برخی از مردم می گویند که بزرگترین رویداد آنها تا به حال در هند. این چیزی است که نخست وزیر به من گفت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی از وسواس با جمعیت غالبا مورد مباهات اندازه تظاهرات در مقایسه با کسانی که خود را دموکراتیک مخالفان.

جمعیت عظیمی تضمین شده در طول یک شب سفر داده مودی خود دلاوری در مرحله بندی مگا-تظاهرات. اما مقامات هندی گفت: آنها انتظار نداشتند بیش از 100000 نفر در هر زمان. این رقم از میلیون ها تبلیغ بارها و بارها مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است ناشی از یک سوء تفاهم و یا مشکل ترجمه ،

مودی تعداد بازدید ایالات متحده در سال گذشته زمانی که او و مغلوب ساختن پیشی جستن یک مشترک ظاهر قبل از ده ها هزار نفر از آمریکایی ها در یک استادیوم فوتبال در هوستون.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>