مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب امتیاز ثابت به عنوان اعتماد به دولت کاهش نظرسنجی جدید نشان می دهد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز ثابت مانده و با وجود کاهش در تایید دولت جدید رای دهی داده ها را نشان می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز نشسته در 41 درصد و مخالفت امتیاز در 58 درصد در یک AP-NORC نظرسنجی پنج شنبه منتشر شده. AP این نظرسنجی نشان داده مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در حدود 40 درصد در طول سال و بیشتر از ریاست جمهوری خود. (مربوط به: ‘آن نیاز دارد برای پایان دادن به. در حال حاضر’: نیویورک پست در صفحه اول می آید پس از Coronavirus مستندات)

همین نظرسنجی نشان داد که کاهش در تایید دولت فدرال و دولت در دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر. از ماه مارس تا ماه مه تصویب دولت فدرال کاهش از 38 درصد به 31 درصد تصویب دولت کاهش یافت و از 57 درصد به 51 درصد و تصویب کنگره کاهش یافت و از 31 درصد به 23 درصد است.

US President Donald Trump tours a Honeywell International Inc. factory producing N95 masks during his first trip since widespread COVID-19 related lockdowns went into effect May 5, 2020, in Phoenix, Arizona. (Photo by Brendan Smialowski / AFP) (Photo by BRENDAN SMIALOWSKI/AFP via Getty Images)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تورهای یک Honeywell International, Inc. کارخانه تولید N95 ماسک در اولین سفر خود پس از گسترده COVID-19 مستندات مربوط به اثر رفت آوریل 5 سال 2020 در شهر فینیکس, آریزونا. (عکس توسط معاونت / AFP) (عکس توسط معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ)

یک اقلیت جمهوری خواهان در حال حاضر تایید stay-at-home سفارشات با توجه به نظرسنجی — کاهش شدید از 70 درصد تصویب در ماه آوریل است.

این نظرسنجی که تا به حال یک حاشیه خطا از 4.2 درصد است که بر اساس نظرسنجی از 1,056 بزرگسالان از مارس 14-18 استفاده می شود که احتمال مبتنی بر رویکرد طراحی شده به نمایندگی از جمعیت ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im