مغلوب ساختن پیشی جستن پخش تصویری ناودان به عنوان تبلیغات در ویروس توجیهی

عکس: AFP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبهوت خبرنگاران کاخ سفید روز دوشنبه با پخش یک ویدئو در روزانه خود را coronavirus جلسه که صدا مانند یک کمپین انتخابات مجدد آگهی.

با وجود ما مرگ و میر 23,200 تهمت اصرار دولت او تا به حال به خوبی کاهش آسیب در یک نقطه حتی ادعا می کنند که اقدامات خود را نجات داد “دهها هزار و شاید صدها هزار نفر از زندگی است.”

به شوک از خبرنگاران جمع شده بودند برای جلسه توجیهی در گیر مغلوب ساختن پیشی جستن بازی خود تبریک anti-رسانه های تصویری در کنفرانس مطبوعاتی.

چند رسانه های خبری که به پخش اکثر یا همه از طولانی رویدادهای زندگی می کنند به سرعت دور قطع شده است.

پرسید که چرا او پخش ویدئو تهمت کوتاه و مختصر بود: “از آنجا که ما در حال گرفتن خبر جعلی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است jousted با روزنامه نگاران برای سال اما پخش این ویدئو به نظر می رسد به علامت نقطه جدید از درگیری با سپاه مطبوعات.

سی ان ان لنگر جان پادشاه, که سال ها صرف پوشش کاخ سفید گفت که “برای بازی در یک تبلیغ تصویری در مالیات دهندگان هزینه در جلسه کاخ سفید اتاق جدید است — شما می توانید با وارد کردن کلمه مورد علاقه خود را در اینجا.”

پس از آن تهمت بارها و بارها اصرار داشت او در زمان مناسب گام در ممنوعیت پرواز از چین در اواخر ماه ژانویه و ابراز چشمک می زند از خشم و خبرنگاران که از او پرسید سوال دشوار است.

“ما واقعا انجام داده اند این حق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “مشکل این است که مطبوعات را پوشش نمی دهد راه آن باید باشد.”

تهمت نیز مطرح آلارم زمانی که او در مورد تمایل خود را به سرعت دوباره باز توقیف اقتصاد ایالات متحده گفت که او “اقتدار نهایی برای تصمیم گیری زمانی که ایالات متحده باید فرماندهی کسب و کار به بازگشایی به جای متحده خود را.

“اقتدار رئیس جمهور ایالات متحده به این موضوع ما در حال صحبت کردن در مورد کل است,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویری ویژه کلیپ که برجسته خود اقدام قاطع و شامل دموکراتیک فرمانداران اندرو کومو نیویورک و گاوین Newsom کالیفرنیا ستایش خود را پاسخ.

اما آن را نشان نمی دهد مغلوب ساختن پیشی جستن کم اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس به عنوان او بارها و بارها در ماه های ژانویه و فوریه.

این بیماری همه گیر است مانع از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را به احتمال زیاد انتخابات دموکراتیک رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن از میزبانی سنتی کمپین حوادث مانند تظاهرات و سالن های شهر.

در حالی که بایدن پناهگاه در خانه مانند بسیاری از آمریکایی ها و پخش رسانه ای خود را از زیرزمین استودیو مغلوب ساختن پیشی جستن است و لذت خود را با استفاده از منبر در کاخ سفید جلسات.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im