مغلوب ساختن پیشی جستن موافق ‘100%’ با شلیک ناو یو اس اس روزولت کاپیتان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت او موافق “100%” با وزارت دفاع تصمیم به آتش کاپیتان ناو یو اس اس روزولت ناو هواپیمابر.

سروان. برت Crozier اخراج شد در اوایل این هفته پس از ارسال نامه التماس نیروی دریایی ایالات متحده برای پشتیبانی پس از بیش از 100 نفر از ملوانان خود را آلوده شد با کوروناویروس. فیلم خود را نشان داد ملوانان تشویق برای Crozier به حال وی را رد کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, انتقاد کاپیتان برای انتخاب به توقف در ویتنام در اوایل سال جاری گفته بود غیر مسئولانه قرار گرفتن در معرض.

“من فکر کردم آن وحشتناک بود آنچه او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از این نامه است. (مرتبط: نیروی دریایی آتش سوزی در هواپیمای حامل فرمانده که التماس برای کمک به بیش از Coronavirus موارد)

U.S. President Donald Trump speaks in the press briefing room with members of the White House Coronavirus Task Force April 2, 2020 in Washington, DC. (Win McNamee/Getty Images)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در نشست خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در واشنگتن, DC. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن است که او شخصا تصمیم و که او آن را ترک کرده بودند تا به وزیر دفاع علامت Esper اما گفت که توافق با این نتیجه.

همانطور که از شنبه بیش از 200 ، 000 نفر را امضا طومار در Change.org فراخوانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای بازگرداندن کاپیتان.

“کاپیتان Crozier شد ناحق رها از وظیفه صنایع هوایی حامل CVN-71 یو اس اس تئودور روزولت در آوریل 2 سال 2020” طومار می گوید. “جرم وی درخواست کمک در مورد ایمنی از خدمه خود را هنگامی که یک covid-19 شیوع [sic].” (مربوط به: ‘ملوانان لازم نیست برای مرگ: کاپیتان ناو هواپیمابر با کروناویروس موارد مستلزم نیروی دریایی برای کمک)

“اقدامات خود را احتمالا نجات بسیاری از زندگی” آن را ادامه داد. “اگر چه او از کار اخراج شد طرح خود را با خیال راحت حذف خدمه بود و هنوز هم اجرا شده است. او یک قهرمان است که باید پاداش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>