مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت کرد جان بولتون روز شنبه به تاخیر انتشار از سابق مشاور امنیت ملی را در آینده بگویم همه کتاب در مورد روی لئامت دادن خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن ،

وزارت دادگستری وکلا تأکید کرد در این شکایت که بولتون کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” آیا “زیاد” با اطلاعات طبقه بندی شده.

“این یک اقدام مدنی با ایالات متحده برای جلوگیری از متهم John R. بولتون سابق مشاور امنیت ملی از به خطر انداختن امنیت ملی با انتشار یک کتاب حاوی اطلاعات طبقه بندی شده” دولت وکلا گفت: در یک شکایت در دادگاه فدرال در واشنگتن ،

بولتون به گزارش متهم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از یک سری از “اوکراین-مانند تجاوزات” در حالی که در دفتر.

این کتاب برای انتشار برنامه ریزی شده در ژوئن 23.

بولتون چپ کاخ سفید در سپتامبر سال 2019 فقط به عنوان برگ برنده بود در آینده زیر آتش بیش از مخاطبین خود را با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky در مورد جو و هانتر بایدن. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال جان بولتون به مشکلات قانونی داشته باشد اگر او به چاپ کتاب جدید)

مجلس نمایندگان استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر 2019 اتهام که او مورد آزار قرار گرفته را با فشار Zelensky برای بررسی اینکه آیا معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مداخله برای کمک به اوکراین شرکت انرژی که تا به حال خود را, پسر ساله به عنوان عضو هیئت مدیره.

WASHINGTON, DC - AUGUST 20: U.S. President Donald Trump speaks to members of the media as National Security Adviser John Bolton listens during a meeting with President of Romania Klaus Iohannis in the Oval Office of the White House August 20, 2019 in Washington, DC. This is Iohannis’ second visit to the Trump White House and the two leaders are expected to discuss bilateral issues during their meeting. (Photo by Alex Wong/Getty Images)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به اعضای رسانه ها به عنوان مشاور امنیت ملی جان بولتون گوش در دیدار با رئیس جمهور رومانی ریيس در دفتر بیضی شکل کاخ سفید اوت 20 2019 در واشنگتن, DC. (عکس توسط Alex ونگ/گتی ایماژ)

بولتون کاهش یافته است به شهادت داوطلبانه در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه و هرگز subpoenaed به نظر می رسد قبل از مجلس سنا. او در این نقد برای اجتناب از سنا شهادت در حالی که کار بر روی خاطرات او ادعا کرده است حاوی مواد منفجره اطلاعات در مورد رئیس سابق خود.

وکلای دولت اظهار داشت در شکایت خود را از روز شنبه که آنها در حال تلاش برای جلوگیری از بولتون کتاب از حال منتشر شده است. آنها ادعا می کنند آنها می خواهند بولتون به پایان برساند قبل از انتشار بررسی فرآیند برای تعیین اینکه آیا این کتاب شامل اطلاعات طبقه بندی شده.

“ایالات متحده به دنبال سانسور هر مشروع از جنبه متهم در مقاله; صرفا به دنبال سفارش نیاز به متهم برای تکمیل prepublication فرایند بررسی و به تمام گام های لازم برای اطمینان حاصل شود که تنها یک نسخه خطی است که رسما مجاز از طریق این فرآیند است و عاری از اطلاعات طبقه بندی شده—است منتشر علنا” دولت گفت: در شکایت کند.

بولتون ناشر, Simon & Schuster, نام طرح دعوی در دادگاه “چیزی بیش از در حال اجرا سری از تلاش های دولت برای سرکوب انتشار یک کتاب آن را بداند unflattering به رئیس جمهور.”

وزارت دادگستری نشان داد که اگر بولتون کتاب منتشر شده است قبل از طبقه بندی نقد و بررسی کامل است دولت سعی خواهد کرد به اختیار هر “سود به دست آمده از افشاء و یا انتشار از اتاق که در آن اتفاق افتاده است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im