مدیر ترامپ در حال تهیه پیش نویس سفارش اجرایی پوشش به روز رسانی برای شرایط پیش موجود

دولت ترامپ در حال تهیه یک دستور اجرایی است که بیمه گرمراقبت های بهداشتی را ملزم به پوشش برای شرایط موجود می کند، رئیس جمهور دونالد ترامپ جمعه شب اعلام کرد.

پوشش برای شرایط موجود بخش عمده ای از قانون مراقبت مقرون به صرفه است، که دولت ترامپ در حال حاضر از دیوان عالی درخواست باطل کردن آن را دارد. ترامپ از مدت ها پیش عهد کرده است که اگرچه به دنبال حذف اوبامامراقبت است، اما او تضمین می کند که جایگزینی نیز پوششی برای شرایط پیش از این فراهم کرده است.

ترامپ در جلسه توجیهی خود گفت: «در طول دو هفته آینده من یک دستور اجرایی عمده را دنبال می کنم که شرکت های بیمه سلامت را می خواهد تمام شرایط موجود را برای همه مشتریان پوشش دهد» “این کار قبلا هرگز انجام نشده است، اما زمان آن است که مردم کشور ما به درستی نمایندگی و به درستی مراقبت از.”

اعلام ترامپ یک روز پس از اعلام شش وعده دیگر کمپین در اوهایو صورت می شود. او گفت که او را نگه داشتن شغل های تولیدی در ایالات متحده و آوردن بیشتر از خارج از کشور. او همچنین به شدت منتقد چین بود، و گفت که او را عواقب برای شرکت هایی که کسب و کار وجود دارد. (گزارش اختصاصی: داستان داخل چگونه تیم ترامپ در حال بازسازی آمادگی زنجیره تامین ما)

ترامپ از زمان به دست آوردن دفتر در سال ۲۰۱۷ به شدت منتقد چین بوده است، اما پس از انتشار ویروس کوروناویروس از چین در سراسر جهان، به شدت به این حرف ها پایمال شده است. او گرفته شده است به تماس COVID-19 “ویروس چین” و پیشنهاد کرده است که ایالات متحده در حال بررسی راه برای نگه داشتن چین پاسخگو برای نقش خود را در اجازه دادن به ویروس برای تبدیل شدن به یک همه گیر جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>