مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به یک ماه طولانی تعلیق ویزای کار در طول coronavirus مقامات آشنا با این طرح گفت: وال استریت ژورنال.

سفارش می تواند محدود کردن H-1B ویزا برای کارگران بسیار ماهر H-2B ویزا برای کارگران فصلی و دیگر انواع ویزا و ممکن است گسترش گذشته Oct. 1., با توجه به وال استریت ژورنال.

“ما در حال رفتن به برخی از اخبار بیشتر در که احتمالا مدتی به زودی” کنت Cuccinelli دوم بازیگری معاون وزیر وزارت امنیت داخلی گفت: از پتانسیل محدودیت های ویزا در بنیاد میراث رویداد روز شنبه.

جمهوری خواهان مجلس سنا از جمله جمهوری خواه ایالت آرکانزاس تام پنبه نامیده اند محدودیت های ویزای کار مانند H-1B از همه گیری آغاز شد و نرخ بیکاری به شدت افزایش یافت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور موقت محدود کردن مهاجرت به ایالات متحده در ماه آوریل برای 2 ماه به سرعت گسترش coronavirus و رکود اقتصادی است.

رئیس جمهور را تکذیب کرد او با استفاده از coronavirus اقدامات برای محدود کردن مهاجرت قانونی با توجه به New York Post. دو ماه ممنوع شد انتقاد از ایسنا میزبان Tucker Carlson برای داشتن “بیش از حد بسیاری از موارد استثنا.” منتقدان را به نام قانون “آشکار بیگانه ستیزی.” (مرتبط: اقلیت اکثریت حمایت مهاجرت بان کی مون برای مبارزه با کروناویروس نظرسنجی می یابد)

“این امر می تواند اشتباه و ناعادلانه برای آمریکایی ها گذاشته شدن توسط ویروس به جایگزین جدید مهاجرت نیروی کار به پرواز در خارج از کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: گزارش نیویورک پست.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو