کامیون حمل PPE کیت رشته به عنوان Odisha حاضر به تحویل محموله

توسط PTI

BHUBANESWAR: در میان coronavirus همه گیر کامیون های حامل تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت از تامین کنندگان رشته شده اند در نزدیکی یک انبار در اینجا به عنوان Odisha دولت کاهش یافته است به تحویل محموله های حمل شده است.

بیش از 25 کامیون حمل PPE کیت از نقاط مختلف کشور در حال انتظار در خارج از انبار از Odisha State Medical Corporation Limited (OSMCL) در اینجا به چند روز گذشته هر چند با تامین کنندگان و حال کردم تایید سفارشات از شرکت آنها گفت.

“به عنوان OSMCL است که مصرف تحویل PPE کیت که در تقاضای زیادی برای مبارزه با COVID-19 گیر کامیون ها در حال انتظار در خارج از انبار پس از رسیدن به Odisha.

“MSME تامین کنندگان که در زمان تماس از ملت را PPE کیت رو تایید سفارشات از OSMCL Bhubaneswar. این شرکت به نظر می رسد به تغییر آن تصمیم گیری” یک مقام رسمی از یک PPE شرکت تولیدی گفت.

در ضمن Odishas بهداشت و رفاه خانواده وزیر نبا Kishore Das گفت: تصمیم بر این شد در جلسه ای که هیچ عرضه PPE کیت پذیرفته می شود پس از 26 ماه مه به عنوان دولت کافی سهام و تامین کنندگان مطلع شدند درآمده است.

در شب مه 26, OSMCL ارسال یک ایمیل به PPE کیت کنندگان حاکی از این است که آن را نمی خواهد قبول هر گونه تحویل پس از مارس 26 رسمی گفت.

اینجا کلیک کنید برای COVID-19 روز رسانی های زنده

به عنوان یک نتیجه, همه کامیون های حامل PPE کیت از تامین کنندگان مختلف در حال انتظار در خارج از OSMCL انبار این مقام گفت.

هر چند OSMCL شناور بود یک مناقصه به دنبال عرضه PPE کیت ماه جولای آن را به طور ناگهانی به اطلاع تولید کنندگان در مورد تغییر این مقام گفت.

Parvinder سینگ یک راننده از پنجاب گفت شرکت او فرستاده بود محموله در سه کامیون, اما این شرکت است و نه پذیرش آن گفت: تصمیم در این زمینه گرفته خواهد شد در روز دوشنبه.

ذکر است که حدود 25 کامیون سرگردان در نزدیکی OSMCL انبار برای حدود یک هفته رانندگان و دیگران روبرو هستند مشکل در گرفتن مناسب آب و غذا و امکانات دیگر, او گفت:.

سلامت و خانواده وزیر رفاه گفت: “به من اجازه دهید آن را روشن است که دولت ما به اندازه کافی سهام از PPE کیت ماسک و داروهای. تامین کنندگان می تواند منحرف کردن کیت به کشورهای دیگر وجود دارد و باید هر گونه مشکل. بسیاری از ایالات در حال حاضر نیاز به PPE کیت,” او گفت:.

Das گفت که به اندازه کافی وجود دارد سهام از تمام تجهیزات مورد نیاز در مبارزه با COVID-19 به عنوان دولت گرفته بود اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با این بیماری همه گیر.

ارشد وزارت بهداشت گفت که از تامین کنندگان تا به حال مطلع شده است نه برای ارسال PPE کیت اما این کامیون که در حال حاضر سمت چپ برای Odisha وارد شده بود در این دولت سرمایه است.

این موضوع بحث خواهد شد در روز دوشنبه گفت.

این OSMCL شناور بود یک مناقصه و تا به حال قرار داده شده و سفارشات برای 15.7 لاخ PPE کیت 2.2 کرور سه لایه ماسک 7.5 لاخ N95 ماسک 1.7 کرور بینی کلیپ سازگار ماسک و تجهیزات دیگر برای بهداشت و درمان کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>