تریپورا استاد توسعه ربات برای کمک به سلامت کارگران در خدمت COVID-19 بيمار

توسط ANI

اگرتلا: به منظور کمک به متخصصان پزشکی در خدمت COVID-19 بیماران جوان استاديار توسعه یک ربات به نام ‘COVID-19 WARBOT’ است که می تواند در خدمت مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری به بیماران بدون دخالت انسان. “این چهار چرخ ربات است که من را توسعه داده اند در خانه با استفاده از مواد زائد. انگیزه اصلی پشت ساخت این ربات در واقع تضمین و حفظ سلامتی ما کارگران – پزشکان و پرستاران – که در حال کار در COVID مربوط به بیمارستان ها گفت:” Harjeet Nath, دستیار استاد در تریپورا دانشگاه شیمیایی و پلیمر مهندسی.

“برخی از کشورها در حال حاضر توسعه روبات ها که در حال کمک به بهداشت و درمان کارگران زیادی است. این ربات می تواند در ارائه داروهای بطری آب و مواد غذایی بسته هر زمان که مورد نیاز است. همچنین وجود یک دوربین اگر بیمار می خواهد برای برقراری ارتباط به دکتر,” او اضافه شده است.

Harjeet به اشتراک گذاشته که در آن زمان او دو هفته به منظور توسعه ربات با صرف حدود 25.000 تومان و با استفاده از قطعات یدکی مانند سه موتور دو قابل شارژ سرب باتری های اسید فرستنده و گیرنده USB و خروجی.

این ربات می تواند حمل بار از حدود 10-15 کیلوگرم مواد مانند داروها و مواد غذایی و آب و عملیاتی آن محدوده 15-20 متر با یک تلفن همراه و یا کامپیوتر. این می تواند کار به طور مداوم برای حدود یک ساعت.

Harjeet گفت که او در نظر دارد برای نخستین ربات به دولت به طوری که می توان آن را در COVID بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net