تریپورا دولت برای ارائه 5000 تومان به دانش آموزان واجد شرایط برای خرید گوشی های هوشمند

توسط PTI

اگرتلا: این تریپورا دولت تصمیم گرفته است برای ارائه 5000 تومان به 14,608 دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی برای خرید گوشی های هوشمند ارشد وزیر امور خارجه روز چهارشنبه گفت:.

حکم BJP تا به حال ساخته یک نظرسنجی-تعهد در سال 2018 را در دسترس گوشی های هوشمند به جوانان اگر زعفران حزب انتخاب شد به قدرت در دولت.

دولت وزیر آموزش و پرورش و دولت: سخنگوی راتان لعل Nath گفت: تصمیم گرفته شده به تازگی به این نتیجه رسیدند جلسه شورای وزیران.

“ما انتخاب 14,608 دانش آموزان در سال آخر undergratuate سطح در 38 موسسات آموزشی که شامل 22 دولتی دانشگاه های درجه از دولت است.

“آنها داده خواهد شد 5,000 تومان هر زیر ‘Mukhyamantri یوبا سیتی Yogayog Yojana’ طرح برای خرید یک گوشی هوشمند” او به خبرنگاران گفت: در طول روز.

پول خواهد بود مستقیما به حساب های بانکی خود او اضافه شده است.

بی جی پی با آن متحد مردمان بومی مقابل تریپورا (IPFT) بود با تشکیل یک دولت در شمال شرقی ایالت در ماه مارس سال 2018 پایان دادن به 25 سال حکومت جلو سمت چپ به رهبری حزب کمونیست هند (مارکسیست).

او گفت: گوشی های هوشمند مفید است در باز کردن فرصت های بزرگ برای توسعه مهارت پیدا کردن منابع به منظور افزایش دانش و بهره گرفتن از فرصت های شغلی.

این را توانمند سازی آنها را به صورت دیجیتالی و به آنها کمک اهرم مزایای استفاده از یک جهان به هم پیوسته, وزیر اضافه شده است.

Nath گفت: این طرح اجرا خواهد شد از سال مالی 2020-2021 و سود خواهد بود یک بار در طول عمر.

وی افزود: در مجموع Rs 7.30 کرور خواهد بود صرف شده در این طرح است. دانشجویان باید به فایل برنامه های کاربردی آنلاین با تمام جزئیات خود را مانند تاریخ تولد و آدرس و Adhaar شماره کالج یا موسسه نام و نام خانوادگی و شماره حساب بانکی, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>