تریپورا سانتی متر Biplab کومار دب دادگاه جنجال دوباره با ‘کمتر باهوش’ اظهار

بیان اخبار سرویس

گواتی: تریپورا وزیر Biplab کومار Deb هم زده لانه زنبور دوباره و این بار با کلیشه جوامع است.

پرداختن به یک کنفرانس تریپورا رسانه های الکترونیکی جامعه در اگرتلا در بعد از ظهر یکشنبه او nonchalantly نامیده می شوند سردار و Haryanvi قوم به عنوان “کمتر باهوش”.

“هنگامی که ما صحبت در مورد پنجابی به ما می گویند که سردار می ترسند از هر کسی. آنها مقدار زیادی از قدرت اما آنها کمتر خوش فکر. آنها را نمی توان با برنده ممکن است اما عشق” Deb گفت.

ادامه در همین راستا گفت: Haryanvi قوم هستند stoutly ساخته شده است, اما آنها خیلی کمتر خوش فکر.

او سپس به دنبال آن با صحبت کردن در مورد یک صفت از Bengalis. “Bengalis بیش از حد یک هویت آنها هوشمند هستند. آن است که به طور گسترده ای گفت که هیچ کدام می تواند ضرب و شتم شوخ طبعی از Bengalis” دب اضافه شده است.

او ساخته شده است که چندین اظهارات بحث برانگیز همیشه از او ملبس به سانتی گوشته در سال 2018 است. هنگامی که او ادعا کرد که اینترنت وجود داشته و در زمان مهابهاراتا.

“Sanjaya می تواند رله Kurukshetra جنگ به Dhritarashtra به عنوان اینترنت ماهواره ای و فن آوری وجود دارد,” او ادعا کرد.

او دیگر اظهارات بحث برانگیز شد, مهندسین عمران را خوب مدیران نمی مهندسان مکانیک; اردک افزایش سطح اکسیژن در آب; گیری به جایزه دست جهان و دوشیزه جهان عناوین به زنان در هند به مدت پنج سال در یک ردیف بود و بازار محور ،

38 ساله Deb منجر شده بود بی جی پی به قدرت در تریپورا برای اولین بار در سال 2018 با پایان دادن به 25 سال حکومت چپ در مقابل دولت که تحت رهبری شاخص بهای مصرف کننده-M.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>