سه گانه whammy: در میان COVID-19 گیر آسام در چنگال آنسفالیت ژاپنی, سیل

بیان اخبار سرویس

گواتی: اگر COVID-19 همه گیر است که به اندازه کافی بد نیست برخی از مناطق آسام در حال حاضر در چنگال آنسفالیت ژاپنی (JE) و سیل.

منابع رسمی گفت: 82 مورد JE حاد آنسفالیت سندرم (AES) گزارش شده از مناطق مانند Cachar, دیبروگره, Sonitpur, Kamrup و Morigaon. تا کنون وجود داشته است بدون مرگ و میر.

“ما ثبت 79 مورد از AES و سه مورد از JE. دو JE بیماران مرخص شده از بيمارستان ، باقی مانده دیگران تحت درمان هستند و پایدار” دکتر Lakshmanan S است که ماموریت ملی بهداشت ماموریت در آسام گفت: این روزنامه است.

او گفت: سوم JE بیمار بود “پایدار” اما او تا به حال عفونت های متعدد.

“چالش های بی حد و حصر هستند اما ما در حال کار سخت است. این واقعیت است که وجود دارد خواهد بود به کسانی که ما آنها را نمی قادر خواهد بود برای صرفه جویی به دلیل طبیعی دوره از بیماری” Lakshmanan اضافه شده است.

آسام شده است در معرض JE تمام همراه است. ترکیب تعداد مرگ و میر به علت JE و AES در سال گذشته 600 – 154 از آنها در JE. JE به تنهایی به خود اختصاص 94 مرگ و میر در سال 2018, 87 در سال 2017, 92 در سال 2016 135 در سال 2015 و 165 در سال 2014.

اولین سیل سال

در ضمن اولین سیل سال باعث پی در پی باران و انتشار آب از سد را تحت تاثیر قرار 2,980 مردم در سه روستا از دو منطقه مانند برپتا و لخیمپور.

با توجه به آسام دولت و مدیریت بحران سازمان Puthimari و جیا Bharali رودخانه جریان شد بالاتر از سطح خطر در دو مکان است. گندم زار را تحت تاثیر قرار بود در مناطق 105 هکتار در لخیمپور. رودخانه خاکریزی نقض در حالی که یک پل فرو ریخت.

بالاترین تک-بعد سنبله در COVID-19 موارد

آسام در روز شنبه ثبت 70 نفر از COVID-19 بود که تا کنون بالاترین تک-بعد سنبله. در آن زمان دولت شمارش به 329. به عنوان بسیاری از 44 مورد گزارش شده از یک مرکز قرنطینه در گواتی در حالی که باقی مانده بودند گزارش از برخی از مناطق. روز جمعه وزارت امور خارجه تا به حال ثبت شده 49 موارد است.

وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت: هیچ کس از ورود از خارج به دولت اجازه داده می شود برای رفتن به صفحه اصلی قرنطینه بدون تحت هفت روز’ نهادی شده است. قبل از آن او ساخته شده بود به درخواست مردم از دولت رشته در خارج به بازگشت و گفت آسام امن نیست در حال حاضر.

بیش از دو ماه گذشته بیش از 17,000 داخلی خوک مرده در دولت با توجه به تب خوکی آفریقایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im