توسط PTI

دهلی نو: یک نیروهای مسلح دادگاه آمده سخت در نیروی دریایی هند به صورت خودسرانه انکار ارتقاء به یک افسر ارسال شده در هیئت مدیره زیردریایی هسته ای فهم چاکرا و دستور داد آن را به بالا بردن او را به رتبه یک کاپیتان هر چند او در حال حاضر گرفته بازنشستگی پیش از موعد از این سرویس است.

نیروی دریایی نیز کارگردانی به پرداخت غرامت مالی به فرمانده اس اس Luthra بود که در میان یک گروه را انتخاب کنید از افسران انتخاب شده برای خدمت در هیئت مدیره هند زیر دریایی های هسته ای بعد از یک آموزش طولانی در روسیه, مقامات گفت.

در سال 2017, دادگاه اعمال جریمه تومان 5 لاخ در یک Vice-Admiral برای غرقه شدن در قوم و خویش با هل دادن او پسر در قانون ارتقاء در حالی که عمدا scuttling ارتفاع Luthra.

معاون دریاسالار و سپس خدمت به عنوان نیروی بازرس کل ایمنی هسته ای بود ارشد-ترین بررسی افسر به ارزیابی عملکرد کسانی که در هیئت مدیره این زیر دریایی های هسته ای.

“در نهایت عدالت داده شده است به افسر. دادگاه به صدور یک فرمان به توافق او رتبه کاپیتان از روز خود را در دسته ای-آمپول داده شد یک ارتقاء در سال 2014” مدافع Ankur Chhibber که جنگیدند مورد Luthra گفت PTI.

هنگامی که تماس یک نیروی دریایی گفت: منظور از دادگاه در حال بررسی است.

Luthra گرفته بود بازنشستگی پیش از موعد در مارس 17, 2017.

با توجه به Luthra شکایت معاون دریاسالار دستکاری سیستم به سیستم ارزیابی عملکرد به نفع پسر خود را در قانون است.

در ماه مه سال 2018 ویژه ارتقاء هیئت مدیره تشکیل و پس از سفارش در پرونده توسط دادگاه هم رد Luthra ارتقاء.

“متقاضی مجاز است برای empanelment برای ارتقاء و ترویج شود notionally و اعطا اساسی مرتبه کاپیتان از تاریخ اصلی خود را در دسته ای.

او را به عنوان پرداخت بر این اساس تا تاریخ بازنشستگی و پس از آن به حقوق بازنشستگی و تمام ترمینال منافع خود را در افزایش رتبه (کاپیتان),” دادگاه گفت.

آن دستور داد که نیروی دریایی به پرداخت غرامت خود را ظرف مدت چهار ماه.

در آن نظم دادگاه به شدت مورد انتقاد قرار گرفت نیروی دریایی به صورت خودسرانه و discriminatorily انکار ارتقاء به Luthra.

“دادگاه موظف است نه تنها به اعتراض یک فرد از در معرض بودن تخلف از قانون است اما برای پیشبرد عدالت و برای خنثی کردن آن” سفارش توسط مدیر نیمکت دادگاه گفت.

“واضح است که استبداد بر خلاف سیاست و برابر اصول عدالت طبیعی است که حکم بزرگ در ویژه هیئت بررسی و آن را موجب می شود خود را کنار بگذارند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de