Trey Gowdy می گوید کشتن جورج فلوید باید امتیاز خود را به ” قتل ” و با

سابق جمهوری خواه ایالت کارولینای جنوبی در کنگره Trey Gowdy روز یکشنبه گفت که کشتن جورج فلوید باید دارای یک “قتل یک” اتهام از دادستان مینه سوتا.

“من فکر می کنم شما نیاز به انجام آنچه که متناسب با حقایق و من فکر می کنم آن را یک قتل یک مسئول” Gowdy گفته فاکس نیوز’ “صبح روز یکشنبه آتی با Maria Bartiromo.”

درک چوین سابق افسر دیده می شود در یک ویروسی تصویری برگزاری فلوید بر روی زمین با زانو بر گردن او دستگیر شد و به اتهام قتل درجه سوم و قتل نفس جمعه. (مرتبط با: صاحب سوخته, مینیاپولیس, مرکز خرید می گوید فرماندار و شهردار: مردم خواهد شد و صدا و اشوب کردن بیش از این’)

“اگر شما یک مرد با زانو خود را در گردن او و او به شما گفتن” شما در حال کشتن من نمی تواند نفس شما مرا به قتل,’ چه مدت طول می کشد برای قبل از مراقبه به آشکار خود را؟” Gowdy پرسید و اضافه کرد که این حقایق نشان داد “عمدی گرفتن غیر قانونی گرفتن از زندگی کسی را — که قتل است.”

سابق دادستان گفت که او شک و تردید است که ماموران پلیس دخیل در این رویداد “به صحنه رفت و با قصد کشتن” فلوید اما که آن را باید شده اند واضح است که مرد غیر مسلح در حال مرگ بود به عنوان یک نتیجه از اقدامات خود را.

“هنگامی که شما در حال هشدار داد که خود را از انجام گرفتن است زندگی کسی نیست که قبل از مراقبه است ؟ نیست که آگاهی از گناه است که شما نیاز به اثبات قصد کشتن ؟ پس از قتل سه ساده ترین شارژ اما من هرگز یک دادستان که دوست داشتم به رفتن برای ساده ترین چیز” Gowdy گفته فاکس نیوز. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او تماس بگیرید برای عکسبرداری غارتگران درست است که ‘غارت منجر به تیراندازی’)

A protester holds a sign outside the Florida home of former Minneapolis police officer Derek Chauvin, who was recorded with his knee on the neck of African-American man George Floyd before his death, in the Windermere neighbourhood of Orlando, Florida, U.S. May 29, 2020. REUTERS/Scott Audette

یک معترض دارای یک علامت در خارج از خانه فلوریدا سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که ثبت شد با زانو خود را بر گردن آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید قبل از مرگ او در ویندرمر محله اورلاندو, فلوریدا, ایالات متحده 29 مه سال 2020 است. رویترز/اسکات Audette

فاکس نیوز عامل نیز گفت: دادستان “در زمان بیش از حد طولانی” در تخمگذار اتهامات اگر آنها تنها برای رفتن تا آنجا که قتل درجه سوم و قتل نفس.

“در مینه سوتا … قتل سه انجام ذاتا خطرناک ترین چیزی است که در نتیجه کسی که از مرگ” که Gowdy گفت: باید واضح در این مورد.

شورش و غارت رخ داده در مینیاپولیس و در شهرستانها در سراسر آمریکا آغاز شب جمعه. نیروی پلیس در این شهر حتی تخلیه این شهر 3rd حوزه ستاد پنج شنبه قبل از آن بود به آتش کشیده شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>