سابق جمهوری خواه ایالت کارولینای جنوبی در کنگره Trey Gowdy روز پنجشنبه گفت که او نگران نیست با گزارش داد که روسیه ممکن است در تلاش برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات.

Gowdy توضیح داد و موقعیت خود را در یک بخش از “داستان” عصر روز با مهمان میزبان اد هنری. (مربوط به: ‘تکه تکه اساسی! Shred It’: Sean Hannity می گوید FISA سوء استفاده نیاز به زمین های مردم در زندان)

تماشا کنید:

هنری پرسید: Gowdy آنچه که او ساخته شده از گزارش های اخیر که روسیه ممکن است در تلاش برای کمک به رئیس جمهور تهمت پیروزی در انتخابات مجدد در ماه نوامبر.

“سه چیز” Gowdy آغاز شد. “شماره یک من نمی دانم کسی که واقعا فکر می کند که روسیه ترجیح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به نفع خود بیش از رفیق ساندرز من نمی دانم یک روح است که واقعا فکر می کند روسیه می خواهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رئیس جمهور به جای مرد که honeymooned در روسیه است.”

“شماره 2 این همان جامعه اطلاعاتی که به ما گفت این یک واکنش خود به خود به یک ویدیو در لیبی و همان جامعه اطلاعاتی که به ما وعده داده سلاح های کشتار جمعی و همان هوش جامعه است که با تکیه بر پرونده?” Gowdy ادامه داد. “من احترام به آنها نیست دستگاه دروغ سنجی.”

Gowdy به این نتیجه رسیدند با توضیح که مشکل واقعی بود نه هوش اما این واقعیت است که آن را به حال شده است به بیرون درز به نیویورک تایمز. “آنها جمع آوری اطلاعات و ارزیابی و آنها را در آنها به آنها را به افرادی مانند آدام شیف که نشت مانند الک” Gowdy گفت. “این هرگز باید ساخته شده و به همین دلیل رئیس جمهور ناراحت است. نه در آنچه که جامعه اطلاعاتی یافت اما واقعیت این است که آدام شیف دارای یک اقصر طرق به نیویورک تایمز آن زمانی است که اطلاعات منفی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو