Trevor Noah اشک به مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از هند بازدید

کمدین معروف و روزانه میزبان نمایش Trevor Noah در آخرین قسمت بوداده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سفر اخیر خود به هند بحث ما رئیس جمهور را هنگام ورود در احمدآباد که همتای هندی او Narendra Modi جمع شده بودند یک جمعیت بزرگ برای یک خوش آمدید.

“هفت میلیون نفر برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن رفتن از فرودگاه به ورزشگاه گفت:” کمدین با بیان جعلی تعجب.

“که قابل توجه اما این است که هند نیز وجود دارد مانند هفت میلیون نفر بین هر دو محل” او گفت: به عنوان جمعیت guffawed.

“خط هندی استارباکس است که هفت میلیون نفر” او ادامه داد.

مربوط به وسعت هند در مراسم عروسی به تعداد تماشاگران در این مراسم گفت: فروتن عروس هندی می گویند “نه پدر من فقط می خواهم یک عروسی بیش از هفت میلیون نفر”.

نوح معتقد بودند که مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت بود یا به این دلیل او را ضد اسلام و بلاغت و یا به دلیل کسب و کار می پردازد. او معتقد است هر کس دوست دارد او را به خاطر پوست خود را به نظر می رسد مانند “چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی”.

در حالی که با مراجعه به هند ناگهانی موج بازسازی و تخلیه اسلامپ و مهمتر از همه ایجاد یک دیوار برای پنهان کردن زاغه (به طوری که مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد به نگاه مردم فقیر) نوح گفت: “شما می دانید که تهمت میخوام دوست دارم که او فقط مانند: شما ببینید آنها ساخته شده است یک دیوار و من را دیده اند یک مکزیکی. آن را با این نسخهها کار مردمی”.

کمدین برجسته تفاوت بین رژیم غذایی جمهور آمریکا و نخست وزیر هند. او گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است مجبور به رفتن بدون رژیم غذایی مورد علاقه خود را از همبرگر و استیک به عنوان مودی در نظر دارد به او خدمت می کنند بدون گوشت بودن یک گیاه خوار است.

“یک فرد آشنا با مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم غذایی گفت: او هرگز دیده می شود و مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خوردن سبزی’.”

نوح ادامه داد که به عنوان گاو مقدس برای سرخپوستان و آنها سرگردان آشکارا در جاده ها رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شد در به صورت کاملا تعجب.

“او (تهمت) خورده گوشت به مدت دو روز و پس از آن او فقط میخوام دیدن گاو در خیابان و او را برای رفتن به مانند:” آه خدای من! من توهم همه گاو من را خورده اند دوباره به امد و شد زیاد me, I am sorry, گاو,” او گفت: تقلید صدای شیپور بیان.

پس از سرگرم کننده از تهمت آشکار برش از کلمات هندی میزبان بسته شدن سخنان بودند که او فوق العاده است افتخار رئیس جمهور ایالات متحده “من واقعا افتخار او را برای آموزش ما یک درس ارزشمند و آن این است: مهم نیست که چگونه شما هنوز هم می توانید با رفتن به مکان های جدید پیدا کردن دوستان جدید و جدید ذهن دمیدن تجربه مثل خوردن یک هویج برای اولین بار. (خنده حضار). و به من می گویند: Nam-oo-باقی بماند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im