ترور لارنس Coronavirus جمع آوری کمک زندگی دوباره پس از تعطیل توسط Clemson

Clemson Tigers football star ترور لارنس است که رسما به جمع آوری پول دوباره برای کمک به مبارزه با کروناویروس.

The phenom کارفرمایی سعی قبلا جمع آوری پول با دوست دختر خود ماریسا Mowry از طریق یک GoFundMe اما Clemson را در بخش پذیرش آن را تعطیل کند. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

او را رسما به بالا و در حال اجرا پس از پاک توسط NCAA است. در حالی که شما نمی توانید ببینید که چقدر لارنس را مطرح کرده است شما می توانید صفحه ها را در جامعه پایه و اساس غربی گرجستان در اینجا.

لارنس منتشر شد بیانیه ای در سایت و گفت: در بخش “اعتقاد ما به عنوان مسیحیان آن است که مسئولیت ما را به عشق و خدمت به کسانی که در اطراف ما به خصوص از طریق این بیماری همه گیر. ما قدر هر گونه تلاش از همه شما. هر دلار باعث می شود تفاوت.”

من خوشحالم برای دیدن کولر سران غالب در اینجا و NCAA در پا به اجازه ببر دانم لارنس به حال چراغ سبز برای ادامه کمک به مردم است.

ستاره کارفرمایی دارای یک پلت فرم عظیم. او قابل تشخیص ترین بازیکن در فوتبال کالج و او را به عنوان اولین انتخاب در 2021 پیش نویس NFL.

با توجه به این واقعیت ما در یک جنگ وحشیانه علیه ویروس, ما نیاز به کمک ما می توانید دریافت کنید. لارنس انجام یک تن از خوب با استفاده از هیولا خود را به پلت فرم.

در حال حاضر او را به بالا و در حال اجرا و امیدوارم مثل جهنم او را افزایش می دهد یک تن از پول برای کمک در مبارزه با کروناویروس.

مهم نیست که چه تیم کالج شما برای تشویق من فکر می کنم همه ما موافق این حرکت بزرگ توسط لارنس برای کمک به کسانی که نیاز دارند. غرفه به او!

Lets Go Football GIF by ESPN - Find & Share on GIPHY

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>