محدودیت های مسافرتی در چین سوخت وحشت: سفیر ژانگ مینگ

بروکسل: سفر از محدودیت های اعمال شده در چین بیش از آن شیوع ویروس هستند و تنها سوخت و پرکن – “وحشت” و تهدید تلاش برای رزومه, کسب و کار, countrys سفیر اتحادیه اروپا روز سه شنبه هشدار داد.

نماینده ژانگ مینگ نیز گفت: رسانه ها در کنفرانس بروکسل که ما ممنوعیت غیر آمریکایی مسافران از چین می تواند مخاطره یک “فاز یک” معامله تجارت امضا شده در ماه گذشته.

“تاثیر بیماری همه گیر در اقتصاد جهانی تا حد زیادی بستگی به واکنش جهانی. من آرزو می کنم به تاکید است که تنها چیزی که به ترس خود ترس است نه ویروس” ژانگ گفت.

“چه کسی توصیه نمی مسافرت و یا محدودیت های تجاری در چین است. چنین محدودیت را اضافه کنید به وحشت و اخلال در مهار کردند.”

ژانگ با اشاره به دولت چین آمار و ارقام نشان می دهد coronavirus بیماری همه گیر ممکن است کاهش به می گویند که تاثیر اقتصادی از این بیماری خواهد شد تنها کم عمق است.

“وجود دارد این است که برخی از تاثیر بر اقتصاد چین در عین حال تاثیر محدود است کوتاه مدت و قابل کنترل است.”

“این بیماری همه گیر را تغییر چشم انداز مثبت از اقتصاد چین در دراز مدت تقاضا در بازار بزرگ ارائه شده توسط 1.4 میلیارد کنندگان چینی و نه بندگی تعهد به اصلاحات و باز کردن. وجود دارد بدون نیاز به سرمایه گذاران جهانی به نگرانی بیش از حد.”

او همچنین گفت که انتقادات که چین تا به حال در واکنش بیش از حد به آرامی و بدون شفافیت کافی و بدون توجه به حقوق شهروندان خود نابجا بود.

– ناعادلانه –

“این ناعادلانه است که به نتیجه گیری کرد که دولت چین است که شفاف نیست و با توجه به عدم آگاهی از این ویروس در مرحله بسیار ابتدایی است. باز بودن و شفافیت قوی ترین سلاح در برابر این بیماری همه گیر” او گفت:.

قرنطینه دهها میلیون چینی شده بود “موثر” او افزود: “آنچه ما انجام شده است حفاظت از اساسی ترین حقوق بشر: حق زندگی.”

در ایالات متحده-چین قرارداد کار می کرد در ماه گذشته برای ایجاد یک آتش بس شکننده در چه بود تبدیل شدن به یک کامل, تجاری, جنگ, ژانگ برافراشته در برابر ما تصمیم به نوار مسافران از ورود به امریکا از چین است.

“من خواهد بود نادرست است که می گویند که وجود خواهد داشت هیچ تاثیری در تمام…. یک چیز وجود دارد که بر اجرای توافق است که ما قرار است بان کی مون در سفر بین دو کشور. این است که در خط با چه کسی حرفه ای توصیه,” او گفت:.

سفیر اظهار داشت که او همچنان به کار بر روی آماده سازی سفر خود به پکن در پایان ماه آینده توسط کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen و رئیس شورای اروپا چارلز میشل.

“با وجود این بیماری همه گیر شیوع آماده سازی برای اجلاس dont stop” ژانگ گفت.

با این حال دو اتحادیه اروپا منابع آگاه از آماده سازی برای آن سفر کرده و گفته که آن را به نام خاموش به دلیل شیوع کروناویروس. وجود دارد که هنوز هیچ مقام رسمی اعلام آن به تعویق افتادن.

تقریبا 1,900 مردم در حال حاضر کشته و بیش از 72,000 دیگران آلوده شده توسط ویروس در چین با صدها نفر بیشتر موارد در برخی از 25 کشور جهان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو