حمل و نقل از همه ضروری و غیر ضروری کالاهای مجاز در طول مستند: MHA

توسط PTI

دهلی نو: اتحادیه خانه وزارت در یکشنبه مجاز حمل و نقل از همه ضروری و غیر ضروری کالا در کشور و استفاده از محل امور خارجه در واکنش به این فاجعه نیروی (SDRF) به پناهگاه کارگران مهاجر و بی خانمان رشته با توجه به مستند های اعمال شده برای مبارزه با COVID-19.

اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla نوشت به رئیس دبیران از همه کشورها و سرزمین های اتحادیه درخواست آنها را به اطمینان حاصل شود که امداد اردوگاه شد تا در امکانات از SDRF برای افراد بی خانمان از جمله کارگران مهاجر به ارائه آنها سرپناه و مواد غذایی است.

آن گفت: این وزارت خانه در حال حاضر به صدور یک فرمان استناد به مدیریت بحران عمل می کنند که بر اساس آن مقامات منطقه خواسته شد به شدت اجرای اقدامات بیشتری برای جلوگیری از حرکت کارگران مهاجر و ارائه آنها را قرنطینه امکانات سرپناه و مواد غذایی و اطمینان از پرداخت دستمزد و عدم اخراج آنها صاحبخانه.

“آن اجرای دقیق نیاز به تضمین” دبیر خانه گفت: در نامه خود و افزود که مقامات منطقه ای و زمینه سازمان باید آگاه شوند بنابراین برای جلوگیری از هر گونه ابهام در سطح زمین است.

نامه روشن ساخته است که حمل و نقل کالا بدون تمایز از ضروری و غیر ضروری شده اند مجاز است.

دبیر خانه نیز روشن ساخته است که روزنامه تحویل زنجیره عرضه مجاز تحت معافیت داده شده برای رسانه های چاپی.

Bhalla اضافه شده که کل زنجیره تامین شیر جمع آوری و توزیع آن از جمله مواد بسته بندی نیز اجازه داده شده در طول مستند دوره همراه با مواد غذایی.

“مواد غذایی از جمله محصولات بهداشتی مانند شستن دست و صابون و ضد عفونی کننده بدن شستن و شامپو پاک کننده سطح مواد شوینده و بافت مقالات خمیر دندان/دهان و دندان, مراقبت از نوار بهداشتی و پوشک سلول های باتری, شارژر و….” مجاز هستند در طول مستند.

دبیر خانه نیز شامل این خدمات از سازمان صلیب سرخ تحت استقرار ملی مدیریت بحران اقتدار.

کارکنان صندوق اندیش سازمان (EPFO) نیز معاف است و خواسته کار با حداقل کارکنان.

یک مستند در سراسر کشور اعلام شد بر مارس 24 به مدت 21 روز به منظور دستگیری از شیوع کروناویروس در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>