توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: به عنوان بسیاری از 13 Barasinghas (باتلاق گوزن) منتقل شده از Kanha رزرو ببر به Satpura ببر رزرو در Madhya Pradesh به تازگی به عنوان بخشی از یک فرایند مداوم به حفظ شماره خود را. به شاخ اتفاق می افتد به MP دولت حیوانات نیز هست. 13 Barasinghas از جمله 11 زن و دو مرد بودند با موفقیت منتقل شده از Kanha رزرو ببر (KTR) به Satpura رزرو ببر (STR) در ہوشنگاباد منطقه پس از ترخیص از مرکز و دولت.

قبل از آن 33 شاخ شد معطوف به خ از KTR. با افزایش تعداد 25 شاخ شد منتشر شده در وحشی. با علاوه بر این از 13 بیشتر شاخ جمعیت در خ و در حال حاضر در 36.جنگل گفته مقامات آفریقای جنوبی ‘Boma,’ استفاده از روش اول امن آنها را از محوطه خود را در KTR-نزدیک Mandla و بالاگھاٹ مناطق و سپس منتقل به STR. “Boma” آفریقای جنوبی مدت برای ضبط-محوطه. این شامل طیف گسترده ای قیف تدریجی به یک حیوان انتخاب-تقدیر-بارگذاری ناودان یا مجرای سرازیر. این boma است که ساخته شده از فولاد با تمدید قیف بال توسعه یافته با کمک زنجیره ای پیوند حصار با پشتیبانی چمن تشک آن را مات برای حیوانات.

این شاخ است به شدت در معرض انقراض است. زمین سخت Barasingha یکی از سه زیر گونه از باتلاق گوزن. در حالی که توزیع این زیر گونه باقی مانده محدود به KTR شمالی و شمال شرقی زیر گونه رخ می دهد در Dudhwa و Kaziranga پارک های ملی و مناطق مجاور. مورفولوژی هر گونه تفاوت کمی از دیگران محدودیت جغرافیایی و مسئول این تغییرات است.

به آرامی در حال رشد در تعداد
قبل از آن 33 شاخ شد معطوف به رزرو. با افزایش تعداد 25 شاخ شد منتشر شده در وحشی. با علاوه بر این از 13 بیشتر شاخ جمعیت در خ و در حال حاضر در غرفه 36

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو