معامله گران به صورت ‘تهدید’ پس از دولت ضد احتکار فرمان می گوید اجمل بلوچ


پاکستان مركزي Anjuman-من-Tijaran جمهور اجمل بلوچ ابراز ترس است که معامله گران در سراسر کشور “خواهد بود تهدید” و پس از دولت به تازگی تصویب یک فرمان در برابر احتکار مواد غذایی اساسی اقلام و کالا.

بلوچ گفت که دولت باید به توصیف تعریف احتکار اول قبل از قوانین برای جلوگیری از آن تصویب شد.

“دولت باید توضیح دهد که چه مقدار سهام از یک آیتم در یک مغازه دار می تواند داشته باشد,” او گفت:, و اضافه کرد که همان باید مشخص شود برای ذخیره سازی خانه های اجرا شده توسط عمده فروشان.

بلوچ گفت که اگر دولت جدی است در مورد این موضوع از احتکار در طول coronavirus بحران پس از آن باید آن را معامله گران در هیئت مدیره برای ایجاد یک استراتژی جدید.

او گفت که یک مکانیزم باید در محل قرار داده برای تعیین قیمت رسمی برای محصولات اساسی نیاز است.

“دولت نباید به زور (مغازه داران) به فروش نیاز اساسی موارد در سه ماهه دولت نرخ” او افزود ،

رئيس جمهور از انجمن همچنین از دولت خواست برای پایان دادن به مستند بلافاصله و اضافه شده است که آن را باید جداگانه تشکیل کمیته برای تعیین قیمت گذاری و کنترل کالا.

سانتی متر سند هدایت کوچک در سطح معامله گران برای کار طبق دستورالعملهای عملیاتی استاندارد

زودتر تجارت رهبر Sharjeel Goplani خواست وزیر Sindh مراد علی شاه به اجازه بازگشایی مغازه ها و یا اعلام یک بسته امداد برای معامله گران است.

“این مستند در سند است باعث از دست دادن Rs100 میلیارد دلار” دیگر رهبر Ateeq میر گفت و اضافه کرد که دولت باید جبران را از آن خود زن سبک و جلف برای ضرر و زیان است.

پس از درخواست از معامله گران سانتی متر سند مجاز در مقیاس کوچک معامله گران به کار تحت استاندارد عامل Proceedures تایید شده توسط دولت است.

CM سند به نقل از به نقل از سخنگوی خود را که معامله گران را تشکیل دستورالعملهای عملیاتی استاندارد با همکاری کمیته استانی ظرف 24 ساعت آینده.

این کمیته برای نظارت بر این مسائل شامل مقامات ولایتی سید ناصر حسین شاه و Imtiaz شیخ گفت: سخنگوی.

CM سند سخنگو گفت که تحت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد های معامله گران می توانند رزومه تحویل و انجام کسب و کار فعالیت های خاص در طول روز.

دولت تصویب فرمان در برابر احتکار

یک روز پیش از آن دولت فدرال تا به حال تصویب یک فرمان در برابر احتکار مواد غذایی اساسی اقلام و محصولات در پاسخ به شکر و گندم بحران که ناشی از قیمت پایه مواد غذایی به موشک وار رفتن در سراسر کشور است.

تحت فرمان آنان را به جرم احتکار خواهد بود با یک سیلی سه سال حبس تعزیری و جریمه های سنگین.

نخست وزیر کارگردانی که دولت به دنبال کمک از سازمان های اطلاعاتی در شناسایی قاچاقچیان و hoarders. او گفت که استرن اقدام علیه قاچاقچیان و hoarders لازم بود که این جنایات در نهایت منجر به فقیر پرداخت قیمت سنگین.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de