TPL Trakker برنامه های سازمان به جمع آوری Rs1.4 میلیارد

این شرکت امیدوار است به افزایش Rs1.4 میلیارد دلار از طریق سازمان به گسترش در منطقه

TPL Trakker پاکستان رقیب از نقشه های گوگل است که کمک به دولت در شناسایی coronavirus نقاط در حال برنامه ریزی برای افزایش Rs1.4 میلیارد روپیه ($8.4 میلیون دلار) از طریق ارائه عمومی اولیه.

با توجه به بلومبرگ شرکت که وارد پاکستان بازار در سال 1999 با آن سیستم ردیابی خودرو را با استفاده از سرمایه های مطرح شده به گسترش است.

مدیر ارشد اجرایی Sarwar علی خان در مصاحبه خود به بلومبرگ ، به اشتراک گذاشته بود که TPL Trakker منتقل شده در گذشته دو تا سه سال از سخت افزار شرکت فروش دستگاه های ردیابی به یک “نرم افزار مبتنی بر بازیکن”.

در پاسخ به اخبار سوال در مورد نحوه پاسخ شده است توجه به تغییر در دوره او آن را “مثبت” با شرکت های بزرگ مانند foodpanda و دعا دختر کرد عراقی به کارگیری خدمات خود را.

“هدف ما بود که به آن [TPL Trakker] از پاکستان” خان گفت: به عنوان او توضیح داد که این تصمیم در پشت محوری در استراتژی. او گفت: مسیر جدید اجازه می دهد آنها را به ارائه راه حل در “منطقه” از جمله خاورمیانه است.

“ما می خواستیم به گسترش به سمت ابر و اشتراک, مدل و ایده این بود که به نسبت نرم افزار به ارائه راه حل های منطقه ای گفت:” مدیر عامل شرکت.

دو راه حل های نرم افزار توسعه یافته توسط TPL Trakker کمک ذخیره کردن زمین برای انتقال.

اولین خستگی راننده است یک نرم افزار مبتنی بر راه حل کمک می کند که شرکت های ارزیابی رانندگان وضعیت و رسیدن به آنها را برای جلوگیری از حوادث.

آن را “طول می کشد در یک خوراک از هر گونه دوربین و با استفاده از الگوریتم شناسایی چگونه راننده بیماری است” توضیح خان و اضافه کرد که این “زمان واقعی عمل” می تواند اجازه می دهد تا شرکت ها برای رسیدن به رانندگان و صدور هشدارهای پس از حوادث می توان جلوگیری کرد.

دوم راه حل های نگهداری و تعمیرات پیشگویانه نرم افزار اجازه می دهد تا به کاربران برای شناسایی مشکلات در وسایل نقلیه قبل از دریافت آنها را از دست اجازه می دهد آنها را به اقدام پیشگیرانه است.

“[محصول] طول می کشد تا موتور داده و با استفاده از مقادیر که در حال بازگشت برای کمک به شناسایی که اجزای رفتار غیر طبیعی” خان گفت: این خبر اضافه کرد که بیشتر اطلاعات داده شده به سیستم دقیق تر از آن می شود به عنوان آن است که مبتنی بر هوش مصنوعی است.

تسهیل ‘هوشمند مستندات’

نا امید با اقتصادی عواقب گسترده در سراسر کشور مستند دولت معرفی کرده بود “هوشمند مستند’ استراتژی برای حفظ تعادل بین زندگی و امرار معاش در coronavirus بیماری همه گیر.

دولت پیوست دست در دست محلی همکاران فن آوری از جمله TPL Trakker با مسئولیت محدود به ردیابی ممکن است عفونت و تحمیل مستند در مناطق که در آن کسانی که عفونت های بالا بودند.

TPL که یک نقشه و ردیابی ارائه دهنده خدمات مشغول به کار با دولت برای شناسایی coronavirus نقاط در سراسر کشور است.

خان در گفتگو با اخبار به اشتراک گذاشته شده است که زمانی که مستند تحمیل شد در پایان ماه مارس او به همراه تیم خود و تصمیم گرفت که آنها را کمک به دولت اجازه می دهد آن را به استفاده از شرکت های اختصاصی نقشه ها برای شناسایی نقاط.

“از طریق فناوری ما, ما می تواند تولید یک heatmap” مشترک خان افزود که heatmap را قادر می سازد دولت برای تصمیم گیری مناطق که در آن وجود دارد نیاز به یک مستند.

به گفته مدیر عامل شرکت های فناوری راه اندازی توسط TPL Trakker ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) کمک می کند تا دولت شناسایی نقاط توسط تجزیه و تحلیل “تعداد تاج موارد در رابطه با تراکم جمعیت” از این منطقه است.

IPO

با توجه به بلومبرگ گزارش این شرکت ارائه خواهد شد 115.7 میلیون سهم از جمله 57.4 میلیون واحد از طریق یک سبز-کفش گزینه و یا بیش از سهم در 12 روپیه در هر یک از این هفته با توجه به پر کردن آن.

این نشریه افزود که شرکت تابعه TPL پارسیان با مسئولیت محدود خواهد شد و سپس با استفاده از سرمایه به بازپرداخت وام کمک خواهد کرد که آنها را گسترش کسب و کار خود را به خاورمیانه و خرید تجهیزات.

خان هنگامی که خواست برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد IPO اعلام کرد که شرکت او بود در انتظار یک “مثبت” پاسخ.

“این شروع سفر ما و ما در حال کار با یک مدل جدید,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net