راننده کامیون جهش در اقیانوس برای نجات غرق شدن در نیوجرسی

یک فیلادلفیا مرد با موفقیت نجات یک زن غرق شدن سه شنبه شب در ساحل نیوجرسی.

Tyree Ward, مکانیک خودرو و راننده کامیون از غرب بلوط لین در محله بالای شهر فیلادلفیا گفت که او با خانواده اش هنگامی که او شنیده ام فریاد از oceanside, ABC-وابسته ایستگاه خبری محلی WPVI گزارش شده است. این حادثه رخ داده است حدود 8 p. m. و وجود دارد, گزارش بدون نجات غریق در وظیفه.

بخش گفت و پس از آن کاهش یافته است تلفن خود را و حوله و شروع به پریدن کرد به آب برای نجات زن. او قادر به شنا کردن به جایی که 20 سال — که شناسایی شد — غرق شد و پشت او را به ساحل.

بخش گفت که او برای اولین بار رفت زیر آب و تحت فشار قرار دادند این زن تا به سطح با توجه به ken wuod eunice. “هنگامی که ما به آب بهتر من فقط او را برداشت و شروع به راه رفتن با او. او تا به حال هیچ انرژی یا قدرت چپ در او” بخش اضافه شده است.

خدمه اورژانس و تیم آتش نشانی نیز به نجات آمد اما مقامات گفت که ممکن است ذخیره شده است اگر آن را برای بخش مداخله با توجه به WPVI. (مرتبط: زن بی انتها گفته می شود موجب صرفه جویی در خانواده را از غرق شدن)

“آقای بخش فداکارانه اقدامات قطعا نجات این زن زندگی” خواندن بیانیه منتشر شده روز شنبه توسط تیم آتش نشانی. “یک خانواده daytrip به تیم منجر آقای Ward فوری تبدیل قهرمان است.”

ویلدوود رئیس آتش نشانی Ernie Troiano سوم نیز ستایش بخش اقدامات است. “او واقعا در جای مناسب در زمان مناسب و با او آنچه در آن زمان برای دریافت کار انجام می شود. او دریغ نکنید. او نمی صبر کنید به برای کمک تماس بگیرید. او با فنر به عمل و آن را واقعا یک نجات غریق و اندازه گیری,” او گفت: WPVI.

بخش گفت که او امیدوار است این حادثه را الهام بخش مردم را به فکر می کنم selflessly با توجه به WPVI. “شما فقط در پرش و شما فقط باید به دنبال دل و روده خود را گاهی اوقات” او گفت:. بخش نیز خدارو بیان “همه چیز فقط راه آن رخ داده بود. هیچ کس اما خداوند من را در آن محل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de