‘Total Devastation در همه جا’: Dierks Bentley درامر استیو Misamore می گوید: بعد از خانه توسط گردباد

Dierks Bentley دیرین را درامر استیو Misamore گفت: همه چیز “می توانست بدتر” را به عنوان او به اشتراک گذاشته شده فیلم چه مانده از خانه اش پس از گردباد که آمار مرکزی تنسی است.

“هی همه استیو و CarryAnn در اینجا — همانطور که می بینید پشت سر ما ما را ضربه مستقیم” Misamore توضیح داد: در یک ویدیو ارسال شده در Instagram. پست اشاره کرد Yahoo.com در یک قطعه چهارشنبه منتشر. “ما در ورو بیچ فلوریدا شروع تعطیلات کردم و تماس در مورد یک صبح از همسایه های ما که گردباد رسید.” (مربوط: ما گردباد فعالیت است که کمترین میزان در 65 سال از رکورد نگه داشتن)

“ما آن را دیدم در اخبار, پرواز, پشت,” او اضافه شده است. به عنوان شما می توانید ببینید ما از دست طبقه بالا و یا شما می توانید می گویند تصمیم به توسعه یک مفهوم باز.” (مرتبط: CBS وابسته به خبرنگار دلخراش در زمین گردباد تصویری به نظر می رسد مانند یک صحنه از فیلم ‘چرخان’)

Misamore ادامه داد: “این بسیار باز مفهوم است.” او به عنوان تبدیل دوربین در اطراف در حالی که نشان می دهد که بخش عظیمی از خانه اش تنها بود رفته و ویرانی در اطراف او.

استیو گذاشته سپس هنگامی که آنها به خانه آنها غرق “کل ویرانی همه جا” پس از گردباد.

“پس از چند ساعت از گریه…” Misamore در ادامه با CarryAnn chiming, “فقط آجر و چوب و ناخن که همه.”

“و ما شروع جدید, خاطرات,” او اضافه شده است. “با هر آنچه که اتفاق می افتد با این.”

CarryAnn شروع به پریدن کرد در “و شاید ما به یک استخر!”

“جکوزی بیش از حد” استیو توضیح داد. “من نمی دانم.”

این جفت ارز پس از تشکر از همه برای نماز متون و آرزوهای خوب و افزود که آنها ادامه خواهد داد به ارسال تصاویر به عنوان آنها فقط “سعی کنید برای دریافت از طریق آن” و بازسازی است.

از شنبه حداقل 25 نفر کشته شده اند در طوفان گردباد پاره پاره از طریق نشویل و بخش مرکزی از دولت در اوایل صبح روز سه شنبه.

“این آمار خیلی سریع بسیاری از مردمی نیست که زمان را به پناهگاه” Putnam County شهردار سفت پورتر به خبرنگاران گفت:. “بسیاری از این مردمی خواب بودند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>