سه نفر از بی بالا تنه, زن معترضان با هجوم به مرحله در یک برنی ساندرز تجمع مبارزات انتخاباتی در, Carson City, نوادا در روز یکشنبه.

به عنوان حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری معرفی شد همسرش, پوشیده, زن آمد و خود را برداشت mic: “برنی من خود را بزرگترین حامی و من اینجا هستم تا به شما برای متوقف کردن propping تا صنایع لبنی و جلوگیری از propping تا حیوانات, کشاورزی,” او گفت:. “من باور دارم.”

که در آن نقطه سه انتها معترضان آمد از پله ها بالا. تصویری را نشان می دهد ساندرز در طرف دیگر از مرحله اشاره در آنها و ظاهری به موج در امنیت است. یکی برگزار می شود نشانه آن است که گفت: “اجازه دهید لبنی مرگ” در حالی که دو نفر دیگر ریخت و قرمز رنگ مایع خود را قبل از اینکه منجر به دور است.

سازمان دیده بان (هشدار: فیلم حاوی برهنگی):

اولین معترض شناخته شد پریا Sawhney از حقوق حیوانات شبکه اقدام مستقیم در همه جا با توجه به تپه.

“سه زن دستگیر شدند و برای قرار گرفتن در معرض زشت و در حال حاضر در حال برگزار شد 2500 دلار اوراق قرضه در هر” گروه گفت: در آزادی مطبوعات پس از حادثه.

“اگر برنی واقعا در مورد مراقبت از عدالت او متوقف خواهد شد propping تا صنایع لبنی که متکی بر سوء استفاده از زن گاو” پریا Sawhney گفت: از طریق بیانیه. “من دوست دارم برنی اما ما باید نگه سوء استفاده صنایع پاسخگو نیست سپر و حمایت مالی از آنها. کشاورزی حیوانات صنعت است که به رفاه پرداخت به میلیونرهای. مردم تغذیه می شوند. مانند ساندرز مبارزات انتخاباتی خود حقوق حیوانات رو به رشد جنبش توده ای.” (مربوط به: ‘شما یک F**king فاشیستی!’ — دوم متمم فعالان Heckle مایک بلومبرگ در ویرجینیا)

“این است نوادا, همیشه وجود دارد یک کمی از شور و هیجان در بدون هیچ هزینه اضافی” ساندرز گفت: پس از چیز آرام است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, یک ساندرز حامی که به تازگی معرفی ورمونت سناتور “به نظر می رسد scandalized حادثه” نیویورک دیلی نیوز گزارش داد. “او دیده می شد در فیلم جلوگیری زل زل نگاه کردن او از این مرحله و رفتن به صحنه آشکار شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im