بالا که رسمی Tedros Adhanom Ghebreyesus برنده انتخابات با چین کمک کند. در حال حاضر او در حال اجرا دخالت چین در Coronavirus

  • سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus برنده انتخابات 2017 با چین حمایت.
  • Tedros در حال حاضر ارائه پوشش برای چین های تبلیغاتی انکار مسئولیت شیوع.
  • Tedros ستایش چین “شفافیت” و گفت: چین در پاسخ به این ویروس بود و یک الگو برای سایر ملت ها هر چند چین سعی در پوشش این ویروس شیوع و سکوت خبرچین.
  • Tedros اولین-همیشه که رئیس نمی شود یک پزشک و متهم شده بود از پوشش تا سه های مختلف وبا شیوع اتیوپی به عنوان وزیر بهداشت.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus برنده پست خود پس از چین حمایت او در مارس 2017 انتخابات.

در حال حاضر Tedros منجر شده است که یک بازوی سازمان ملل متحد در ارائه پوشش برای چین سرکوبگر رژیم آن را به عنوان تلاش برای شانه خالی کردن از مسئولیت برای جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

با وجود همه شواهد بر خلاف مقامات چینی در حال بافی نادرست counternarrative که در آن چین بود و در واقع قربانی یک خارجی ویروس است که آن را به سرعت نقل مکان کرد و به باشد. و این است که کمک به آنها آن را انجام دهد.

Tedros خارجه چین “شفافیت” و برگزار شد تا این کشور به عنوان یک مدل پاسخ — حتی اگر رژیم کمونیستی تحت پوشش و سپس پنهان به شدت از شیوع بیماری است.

مقامات چینی مجبور دانشمندان که کشف این ویروس در ماه دسامبر برای از بین بردن اثبات ویروس, روزنامه بریتانیایی ساندی تایمز گزارش داد. رژیم چین نیز مجازات پزشکان که در تلاش برای هشدار دادن به مردم در شیوع این بیماری را در مراحل اولیه و سرکوب اطلاعات در مورد ویروس آنلاین. چینی املاک و مستغلات مغول که با انتقاد دولت او پاسخ دهکدهای از دست رفته از دست رفته.

حدود هفت میلیون نفر سمت چپ ووهان در ژانویه گسترش این ویروس در سراسر چین و در سراسر جهان قبل از چین محدود شده سفر به ووهان در Jan. 22 گزارش نیویورک تایمز در روز یکشنبه ،

یک مطالعه نشان داد که “اگر مداخلات در [چین] می تواند انجام شده یک هفته دو هفته یا سه هفته قبل از آن موارد می توانست با کاهش 66 درصد 86 درصد و 95 درصد به ترتيب – به طور قابل توجهی محدود جغرافیایی گسترش این بیماری است.”

این که تکرار چین کاذب نقاط صحبت کردن در مورد پتانسیل برای انسان-به-انسان عفونت در مراحل اولیه وقوع. “تحقیقات اولیه انجام شده توسط مقامات چینی پیدا کرده اند هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال رمان #coronavirus (2019-nCoV) شناسایی در #ووهان #چین” که توییتی در Jan. 14.

روز بعد در آمریکا برای اولین بار مستند coronavirus بیمار وارد در آمریکا پس از سفر به ووهان, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را در جدول زمانی.

Tedros ستایش چین فاجعه بار دست زدن به این بیماری همه گیر به عنوان مثال برای بقیه جهان به دنبال. “چین است که در واقع تعیین یک استاندارد جدید برای شیوع پاسخ او گفت:” در ژانویه. 30 مدت کوتاهی پس از بازگشت از سفر به پکن.

(Photo by NAOHIKO HATTA/AFP via Getty Images)

Tedros حرکت دست با رئیس جمهور چین (NAOHIKO HATTA/خبرگزاری گتی ایماژ)

“Tedros ظاهرا تبدیل چشم خود را به آنچه اتفاق افتاده است در ووهان و بقیه از چین و, پس از دیدار با شی جین پینگ در مارس کمک کرده است چین به شدت شيوع و دامنه COVID-19 شیوع” دانشگاه تگزاس در سن آنتونیو پروفسور هنری Thayer و شهروندان قدرت طرح برای چین معاون رئیس جمهور Lianchao هان نوشت: در مارس 17, op-ed منتشر شده در تپه.

این جفت ارز به نام Tedros به استعفا و اضافه کرد: “از ابتدا Tedros تا به دفاع چین با وجود آن سوء مدیریت ناخالص از شدت بیماری مسری. به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر افزایش یافت که در زمان ماه اعلام COVID-19 شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر حتی اگر آن را به حال ملاقات معیارهای انتقال بین مردم بالا نرخ مرگ و میر و در سراسر جهان گسترش یافته است.”

این است که در حال حاضر شعار چین ادعا می کند که کاهش تعداد عفونت های جدید در ووهان به صفر است. اما مقامات چینی در حال یک بار دیگر fudging اعداد برای مقاصد تبلیغاتی یک ووهان, دکتر, گفت, ژاپنی, شرکت رسانه Kyodo News.

Tedros را ارتباط نزدیک با چین جدید نیست.

او از نزدیک با چین در طول زمان خود را به عنوان اتیوپی وزیر بهداشت و چین حمایت Tedros را تا سال 2017 پیشنهاد برای کسانی که مدیر کل رسانه ها اشاره کرد در زمان.

Tedros برنده این انتخابات به طور گسترده ای تحت پوشش اتهامات که او تحت پوشش تا سه های مختلف وبا شیوع به عنوان وزیر بهداشت در اتیوپی. هر چند او می رود توسط “دکتر Tedros,” چه کسی رئیس نیست یک پزشک است اما یک کارشناس بهداشت عمومی.

تنها چند ماه پس از مصرف بیش از, در, که, Tedros tapped سابق دیکتاتور زیمبابوه رابرت موگابه بدنام پرونده ناقض حقوق بشر به عنوان یک سفیر حسن نیت سازمان ملل متحد و تنها حمایت کردن پس از یک اعتراض بین المللی.

“دیپلمات گفت: [موگابه را] انتصاب سیاسی نتیجه نهایی از Tedros Adhanom Ghebreyesus — که اولین مدیر کل — به چین یک متحد موگابه و 50 و یا پس از کشورهای آفریقایی است که به کمک به امن Tedros انتخابات در اوایل سال جاری” ساندی تایمز مقاله نویس ربکا مایرز نوشت: در ماه اکتبر سال 2017.

“چینی دیپلمات حال مبارزه سخت برای اتیوپی با استفاده از پکن نفوذ مالی و مات کمک بودجه برای ساخت و حمایت از او را در میان کشورهای در حال توسعه,” او اضافه شده است.

واشنگتن پست مقاله نویس فریدا Ghitis مشابه اشاره کرد در آن زمان که چین “مشغول به کار خستگی ناپذیر در پشت صحنه به کمک Tedros شکست بریتانیا نامزد برای این که کار دیوید Nabarro. Tedros پیروزی بود و همچنین یک پیروزی برای پکن که رهبر خلق چین ساخته شده هدف خود را از خم چین بدنساز در جهان است.”

چه کسی و چین به سفارت آمریکا نمی پاسخ به درخواست های مکرر برای اظهار نظر در این مقاله است.

در حالی که Tedros را پوشش داده است برای رژیم سراسر مداوم coronavirus همه گیر او نیست تردید به انتقاد از ایالات متحده و چین دیگر دشمنان خود را coronavirus پاسخ به مایکل کالینز یک دانشیار پژوهشی برای مطالعات آسیا در شورای روابط خارجی که در فوریه. 27 پست وبلاگ.

در فوریه. 3, Tedros سرزنش ایالات متحده و کشورهای دیگر است که تا به حال بسته کردن مرزهای خود را به چین زمانی که روشن شد که این کشور کمونیستی نیست حاوی ویروس را گسترش.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای اقدامات بی ارزش است که با دخالت سفر و تجارت بین المللی. ما از همه کشورها به اجرای تصمیمات است که مبتنی بر شواهد و سازگار” او گفت:.

روز بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به کروناویروس به عنوان یک “خارجی ویروس” که به طور ضمنی او را سرزنش.

“نوع quick reminder: ویروس هیچ ملیت” را نوشت که در مارس 17 جیر بود که به سرعت تکثير شده توسط رسانه های دولتی چین خروجی Xinhua News.

یک رسمی که بعد از سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه دوباره. (مرتبط: نخبگان موسسات آمریکایی حفظ رکوع به کمونیست چین… بارها و بارها)

“ویروس ها می دانم که هیچ مرز و آنها اهمیتی نمی دهند در مورد قومیت و رنگ پوست خود را و یا چه مقدار پول شما در بانک گفت:” مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه.

رایان افزود: “این یک زمان برای همبستگی این زمان برای واقعیت این است که زمان را به حرکت به جلو با هم به مبارزه با این ویروس با هم. باکی نیست که در این.”

نظرات خود را در تراز وسط قرار دارد به خوبی با چین تهاجمی تبلیغاتی.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im