بالا میشیگان شهرستان دموکرات حمایت از لغو قانون دادن Gretchen Whitmer ‘توانایی بی پایان برای ایجاد قانون’

دموکرات Macomb شهرستان اجرایی مارک هاکل می خواهد برای لغو قانون است که اجازه می دهد تا دموکرات میشیگان دولت Gretchen Whitmer برای حفظ وضعیت اضطراری در محل به طور نامحدود بدون ورودی از قوه مقننه دولت است.

هاکل، بلندپایه ترین دموکرات در سومین شهرستان بزرگ این ایالت، روز چهارشنبه به روزنامه دیترویت نیوز گفت که قانون قدرت های اضطراری فرمانداری در سال ۱۹۴۵ به ویتمر «توانایی بی پایانی برای ایجاد قانون» می دهد.

هاکل با اشاره به عدم مقاومت عمومی در برابر اقدامات یک جانبه مانند ممنوعیت سفر، تعطیلی کسب و کار، و قیمومیت ماسک به خروجی گفت: «باورم نمی شود که اعتراض بیشتری وجود ندارد.» «هیچ نباید اقتدار و توانایی بی پایانی برای دور زدن شاخه دیگری از دولت داشته باشد.»

مردم در اعتراض به “میشیگاندرها علیه قرنطینه بیش از حد” در کاپیتول ایالت میشیگان در لانسینگ، میشیگان در ۱۵ آوریل ۲۰۲۰ شرکت می کنند. (عکس توسط جف KOWALSKY / AFP از طریق گتی تصاویر)

وضعیت اضطراری ویتمر اعلام کرد در ۱۰ مارس همچنان در حال اجرا است.

به گزارش دیترویت نیوز:

کمیته باز کردن میشیگان به دنبال جمع آوری 340،047 امضای دادخواست معتبر برای قرار دادن پیشنهاد قانونگذاری آغاز شده خود را برای لغو قانون قدرت های اضطراری فرماندار قبل از قوه مقننه میشیگان تحت کنترل جمهوری خواهان ، که قدرت های اضطراری ویتمر در دادگاه به چالش کشیده است. اگر باز کردن میشیگان جمع آوری امضای معتبر به اندازه کافی، قوه مقننه می تواند لغو بدون ویتمر قادر به وتو این پیشنهاد وضع کند.

به گزارش این خروجی، ویتمر این پیشنهاد را «غیرمسئولانه، خطرناک و احمقانه» نامیده است.

در همین حال هاکل استدلال کرد که منحنی کروناویروس «پهن» شده است و در حال حاضر «هیچ موجی در بیمارستان ها وجود ندارد.» اجرایی شهرستان اشاره کرد که کازینو در ایالت باز هستند و مناطق مدرسه میشیگان می توانند تصمیم بگیرند که آیا اجازه می دهد آموزش در فرد. (مرتبط: میشیگان دولت گرتچن ویتمر خواستار بزرگ 10 لغو فوتبال ‘رهبری’)

هاکل قانونی را در سال ۱۹۷۶ نامید که وضعیت اضطراری اعلام شده توسط فرماندار را به ۲۸ روز «کافی» محدود می کند.

به احتمال زیاد تغییری در قانون میشیگان برای لغو قدرت ویتمر به خود خواهد گرفت. ماه گذشته دادگاه استیناف میشیگان حکم دادگاه پایین تری را تأیید کرد که اعلام کرد فرماندار از اختیارات اضطراری خود تجاوز نمی کند.

به گزارش ولدومترز، میشیگان از زمان آغاز همه گیر در ماه مارس، ۱۱۴٬۴۶۸ مورد و ۶۷۸۱ مورد مرگ و میر را ثبت کرده است که اکثریت آن مرگ ها در ماه های آوریل و مه اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر