بالا DNC میزبان کمیته مقامات تحت بررسی بیش از سمی فرهنگ کار

میزبان کمیته 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون در میلواکی در دست بررسی است و بیش از اتهامات سمی فرهنگ کار کشت آن دو مقامات بالا.

هیئت نظارت بر DNC میزبان کمیته راه اندازی این تحقیقات پس از Milwaukee Journal Sentinel تماس با این کمیته بیش از آخر هفته در مورد نگرانی های آن را دریافت کرده بود در مورد رئیس جمهور آن لیز گیلبرت و رئیس ستاد آدم آلونسو.

دو unnamed افرادی که با میزبان کمیته متهم Golbert و آلونسو در مصاحبه با نگهبان از قراردادهای پر سود برای دوستان خود در نیوجرسی و با تمرکز تلاش های خود را در درجه اول خود را برای افزایش نفوذ سیاسی در هزینه DNC میزبان کمیته.

“این یکی از بدترین — اگر نه بدترین — من مشغول به کار بر روی” یکی از این افراد گفت: نگهبان درباره میزبان کمیته.

فرد دیگر گفت: خروجی است که آن را به نقطه ای که آنها بیمار به معده خود کار با میزبان کمیته. (مرتبط: DNC حکومت تغییر خواهد کرد آن را آسان تر برای هفت شکل DNC دهنده مایکل بلومبرگ به واجد شرایط برای بحث)

میزبان کمیته در حال کار در کنار کنوانسیون ملی دموکرات کمیته برای سازماندهی 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون که برنامه ریزی شده است برای شروع در اواسط ماه جولای. میزبان کمیته وظیفه است با بالا بردن $70 میلیون و سازماندهی 15,000 داوطلبان برای قرار دادن در این رویداد است.

گیلبرت “نمی خواهد که تماس مستقیم با کارکنان” در جریان تحقیقات با توجه به نامه ارسال شده از هیئت میزبان کمیته به دست آمده توسط نگهبان. آلونسو قرار داده شده است در مرخصی اداری در انتظار نتایج این بررسی است. هر دو دریافت پرداخت در تحقیقات.

اما آلونسو خود را از دست داد $15,000 مشاوره فرفره با نیوجرسی از حزب دموکرات روز دوشنبه شب پس از اتهام سمی محیط کار در DNC میزبان کمیته بودند ساخته شده است.

“ما متعهد به فراگیر و غیر تبعیض آمیز و حمایت محیط زیست در میزبان کمیته و ما کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که تمام کارکنان زندگی می کنند تا به این آرمان” هیئت مدیره نامه اعلام کرد.

Chair of the Democratic National Committee Tom Perez speaks during a press conference at the Fiserv Forum in Milwaukee, Wisconsin on March 11, 2019, to announce the selection of Milwaukee as the 2020 Democratic National Convention host city. (KAMIL KRZACZYNSKI/AFP via Getty Images)

صندلی کمیته ملی حزب دموکرات تام پرز صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در Fiserv فروم در میلواکی ویسکانسین در تاریخ 11 مارس 2019 به اعلام انتخاب میلواکی به عنوان 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون شهرستان میزبان. (کمیل KRZACZYNSKI/خبرگزاری گتی ایماژ)

“ادعاهای ساخته شده توسط کارکنان میلواکی 2020 میزبان کمیته در حال حاضر غیر قابل قبول و ناراحت کننده محیط زیست” دموکراتیک ملی کنوانسیون مدیر عامل جو Solmonese در بیانیه ای گفت شنبه. “میلواکی 2020 میزبان کمیته هیئت مدیره در حال حرکت به جلو با برنامه ریزی برای بازگرداندن یک دفتر فرهنگ است که هم راستا با ارزش ها و انتظارات ما ،

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر