برترین برندها با استفاده از مجبور اویغوری کارگر در چین: گزارش


سیدنی: چین به انتقال ده ها هزار نفر از اویغوری زندانیان از اردوگاه های اقامت اجباری و به کارخانه ها که عرضه برخی از جهان مارک های پیشرو استرالیا فکر می کنم تانک روز دوشنبه گفت:.

برترین مارک های جهانی مانند اپل و بی ام و سونی متهم شده است از گرفتن تامین از کارخانه ها با استفاده از کار اجباری در انفجاری اتهام طنین انداز است که می تواند در اتاق در سراسر جهان است.

استرالیا سیاست راهبردی موسسه گفت: دولت چین منتقل 80,000 یا بیشتر Uighurs خارج از اردوگاه ها در سین کیانگ و به کارخانجات سراسر کشور می باشد.

“Uighurs در حال کار در کارخانه ها هستند که در زنجیره تامین حداقل 83 شناخته شده برندهای جهانی در فن آوری لباس و خودرو بخش” اتاق فکر گفت.

“برخی از کارخانه در سراسر چین در حال استفاده از مجبور اویغوری کار تحت حمایت دولت کار انتقال طرح است که بدسم زنجیره تامین جهانی.” مارک های آن اضافه شده شامل “Apple, BMW, Gap, Huawei, Nike, سامسونگ, سونی و فولکس واگن”.

“شرکت ها با استفاده از مجبور اویغوری نیروی کار در زنجیره تامین خود را می تواند خود را در نقض قوانین که منع واردات کالاهای ساخته شده با کار اجباری و یا دستور افشای کار اجباری در زنجیره تامین خطرات” این گزارش گفت:.

“شرکت های ذکر شده در این گزارش باید انجام فوری و کامل حقوق بشر علت سعی و کوشش خود را به کار کارخانه در چین از جمله قوی و مستقل اجتماعی ممیزی و بازرسی.” خبرگزاری فرانسه در تماس است این شرکت برای پاسخ به این ادعا است.

حدود یک میلیون عمدتا مسلمان اقلیت های قومی شده اند برگزار شد و در اردوگاه های اقامت اجباری در سین کیانگ. در ابتدا پس از انکار وجود آنها پکن بازیگران امکانات به عنوان “مراکز آموزش فنی و حرفه ای” که در آن “دانش آموزان” یادگیری ماندارین و مهارت های شغلی در تلاش برای هدایت آنها به دور از افراط گرایی مذهبی تروریسم و تجزیه طلبی.

از فعالان حقوق بشر و شاهدان متهم چین از زور در تلاش برای جلب Uighurs به دور از آداب و رسوم اسلامی و ادغام آنها را به اکثریت هان فرهنگ است. رسمی دولت چین می گوید که انتقال “مازاد” سین کیانگ کار به مناطق دیگر به نام فقر.

با توجه به رسمی, خبرگزاری مهر, بیش از 25,000 کارگران از سین کیانگ شد میله میله منتقل می شود “inland” در سال 2019 بندگی وزارت امور خارجه و سین کیانگ دولت بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد گزارش.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>