تونی شیفر وزن در بمب پرونده آیات

تونی شیفر یک افسر سابق اطلاعاتی یک نویسنده و رئیس جمهور لندن مرکز تحقیقات سیاست پیوست ریچی McGinniss به بحث های اخیر بمب بر روی ریشه از اطلاعات موجود در استیل پرونده گزارش the Daily Caller جدید بنیاد چاک راس.

اف بی آی دریافت شواهدی که دروغ آلوده بدنام استیل پروندهبا توجه به اطلاعات محرمانه مارس 10 از بازرس کل وزارت دادگستری را گزارش FBI نظارت از تهمت, مبارزات انتخاباتی, the Daily Caller, اخبار بنیاد گزارش شده است. (مرتبط با: FBI دریافت مدارک و شواهد از روسیه دروغ در استیل پرونده)

“ما می آیند برای پیدا کردن که یک مقام توطئه اگر شما خواهد شد توسط مردمی در پشت صحنه به اصل تنظیم و پس از رفتن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. سمت چپ نیاز به درک که این چیزها خدشه دار پود جامعه ما است. این است که در مورد دموکراتیک/حزب جمهوری خواه. این است که در مورد سوء استفاده از بسیار جامع امنیت ملی قابلیت های —الکترونیکی و اجرای قانون — که می تواند سوء استفاده توسط هر دو حزب سیاسی. و من وحشت زده از عدم وجود نگرانی های چپ که این اتفاق افتاد کسی که این چیزها بودند weaponized برای اهداف خدمت یک حزب سیاسی.”

https://youtube.com/watch?v=Fvmk53tJDL0%2520frameborder%3D0%2520allow%3Daccelerometer%3B%2520autoplay%3B%2520encrypted-media%3B%2520gyroscope%3B%2520picture-in-picture%2520allowfullscreen

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این تفسیر هستند کسانی که از نویسنده و نه منعکس کننده موضع رسمی Daily Caller.

اتمام TheDC فوق العاده, فیلم و اشتراک ما در کانال یوتیوب برای جلوگیری از از دست رفته.

اشتراک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im