تونی Dungy لیست دلایل افزایش پیش نویس میدارد برای استخدام اقلیت NFL مربیان یک ایده خوب نیست

NFL افسانه تونی Dungy نیست یک فن عظیمی از پاداش تیم برای استخدام اقلیت مربیان با بهتر پیش نویس میدارد.

NFL است که با توجه به افزایش پیش نویس میدارد برای تیم های که استخدام اقلیت مربیان و آن را به نظر می رسد مانند یک ایده بد در سطح. شما می توانید اضافه کردن Dungy به لیست افرادی که فکر می کنم آن را نمی ممکن است آشکار به عنوان در نظر گرفته شده. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

Dungy گفت: پس در اخیر صحبت با مایک Florio در #PFTPM پادکست در مورد این پیشنهاد:

شماره یک, چگونه این کار را با قرار دادن در رابطه با دیگر مربیان است که من با کار و سفید دیگر مربیان? آنها فکر من گرفتن یک مزیت در حال حاضر ؟ شماره دو که مدیر یا صاحب استخدام های من است که او در استخدام من چون او فکر می کند من بهترین فرد و یا او از استخدام من برای حرکت به پیش نویس خود را انتخاب تا یک کمی ؟ و سپس نکته سوم این است که هیچ کس احساس می کند مانند آنها می خواهند هر چیزی خاص است . . . . اصلا من استخدام و سپس می گویند من قصد دارم به شما بیشتر پیش نویس انتخاب بعدها دلیل این که شما نیاز به کمک.

آن را سخت به مخالفت با سه نقطه گذاشته شده توسط سابق Indianapolis Colts مربی و دو بار قهرمان سوپر باول. همه آنها بزرگ هستند و امتیاز آنها بیشتر یا کمتر از آنچه که من بوده ام گفت: پس از کلمه شکست را در مورد این پیشنهاد.

برای من یکی از بزرگترین است که چگونه شما تا به حال واقعا می دانم که اگر یک اقلیت مربی استخدام شده است چرا که او یک مربی بزرگ و یا به دلیل یک تیم می خواهد خود را برای بهبود موقعیت پیش نویس.

پاسخ این است که شما نمی توانید می دانم که رفتن به ایجاد مشکلات.

در پایان روز, NFL, همه چیز در مورد برنده. من گفته ام که یک میلیون بار در طول سال و به من می گویند آن را در همه زمان ها به این روز به خاطر آن درست است.

تیم را انجام خواهد داد هر چه طول می کشد را به نفع خود. که به معنی استخدام بهترین مربیان در دسترس است و مهم نیست که چه رنگ پوست خود را است.

اگر یک تیم در حال رفتن به تصویب یک مرد چون از نژاد او (فوق العاده بعید است) و سپس تیم دیگری خواهد آنها را حرکت شبیه چمچه زنی و پیروزی است. ایده NFL تیم ها ترجیح می دهند از دست دادن بیش استخدام اقلیت مربیان خنده دار است.

وجود دارد اتاق را برای بهبود? وجود دارد همیشه است و NFL فقط گسترش این مصاحبه مورد نیاز برای رونی رد.

با این حال تقویت موقعیت پیش نویس برای استخدام اقلیت مربیان واقعا یک ایده بد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de